Spoluhráči.cz klub Červa a fotbalisti dokumenty a články Druhý zápas ZSHL v ročníku 2012 - 3, v kategorii starší přípravky.

Červa a fotbalisti – článek Druhý zápas ZSHL v ročníku 2012 - 3, v kategorii starší přípravky.

profilové foto Josef Krška
Josef Krška

Druhý zápas ZSHL v ročníku 2012 - 3, v kategorii starší přípravky.

Vytvořeno:16. 12. 2012, 16:06
Autor:Josef Krška
Anotace:vyhráli jsme 6:3

FK Jaroměř:  Kobylice 6:3  (1:2)

Sestava: Bano Alex, Beran Jirka, Kudrnáč Jirka, Kuna Denis, Rind Šimon, Vach Tadeáš, Žák Jan, Tichý Petr, Adamovič Danda, Chroust Milan

Předpokládal jsem, že to bude velmi lehké utkání, v podzimní části soutěže byl soupeř poslední. Bohužel zaspali jsme začátek utkání. Nejnebezpečnějším hráčem byl brankář soupeře, který vstřelil dvě úvodní branky zápasu.

Postupem času jsme dokázali vstřelit branku a dokonce koncem poločasu  i vyrovnat, ale rozhodčí svou chybou nám tento gól neuznal.

V druhém poločase jsme byli herně  lepší. Mi jsme hráli fotbal, ale soupeř opět po naší hrubé chybě šel do vedení 2:3. Od té doby jsme ovládli hru, chybí nám sice lepší hra jeden na jednoho, kde se nedokážeme prosazovat. Ale i přesto jsme dokázali střílet branky. Mnoho akcí jsme nedokázali dokončit finální přihrávkou na střelce. Dlouho nám trvá, nežli přihrajeme nebo vystřelíme na branku.

Střelci: Denis 2, Alex, Ted, Váva, Milouš.