Spoluhráči.cz klub Country a bluegrass jam Praha O klubu

Country a bluegrass jam Praha – O klubu

velké logo klubu Název klubu Country a bluegrass jam
Popis Jsme lidi různého věku a hrajeme akusticky.
Sport Nesportovní spolky
Obec (okres) Praha

Všechno to začalo v roce 2011. Původní sestava se našla přes inzerát. Během našeho společného hraní jsme několikrát změnili místo působení a postupně se časem měnilo i naše hráčské složení. Někdo se odstěhoval, někdo přestal chodit, občas někdo přizval nového hráče. Nejdříve jsme hráli v restauraci U Karla IV., od roku 2013 to byla restaurace Krok Zpět, od roku 2014 kavárna Notabene. Od roku 2016 jsme chodili hrát do restaurace Pod Smetankou, dále od roku 2018 do pizzerie Manna v Karlíně. Od ledna 2019 jsme byli nuceni opustit prostředí restaurací a nyní hrajeme v soukromé klubovně.

Hrajeme převážně country a bluegrass písničky, ale občas zabrousíme i do jiných žánrů. Hrajeme pro svoje potěšení a dříve nám věnovali pozornost i náhodní hosté v restauraci. Všichni jsme pochopili, že hrát si doma sám pro sebe je fajn, ale hrát společně s ostatními je nesrovnatelně lepší. Kdyby mezi nás zavítal nový hráč na housle, mandolínu nebo dobro, mohlo by to být zajímavé pro obě strany.

Scházíme se jednou za čtrnáct dnů.