Autor:Michal Matýšek

Brana: Lusk

Obrana: Zimolka J. Mašín J. Dostoupil L.

Útok: Matýšek J. Klobása M. Novák J. Matýšek M.

Dorost nastoupil k utkáni ve velmi oslabené formaci poze se 2 hráči nastřídáni. Ale i tak sme měli chut si zahrát hokejbal na obě dvě strany.ačkoliv sme se dostávali do slibných situaci, nedokázali jsem střelit branku. tak začali padat goly na druhé straně. První třetina byla pro nás sklamáním. nedokázali jsme v ní vstřelit ani jednu branku.Ve 2 třetině se dostal k dorážce J.Matýšek který dorazil střřelu J. Zimolky a dal aspon čestný gol. To ovšem naše hráče nenabudilo k lepší spolupráci. a tak znovu udeřilo na druhé straně. třetí třetinu  sme začali lépe napadat a hrálo se na obě dvě strany. V nejťežších chvílích nás podržel skvěle chytající golman Lusk, i to vedlo k dalším střeleným brankám z hole J.Nováka a M. Matýška. dorost ačkoliv se snažil hrát dál a odstřeloval branku soupeře toho více nestihl. Konečný stav utkání 11:3 pro Reaktor.