Spoluhráči.cz klub Dream Team dokumenty a články Nedělní turnaj

Nedělní turnaj

Vytvořeno:14. 6. 2010, 17:22
Autor:Fanda Holec

Dne 13.6 se Dream Team zůčastnil turnaje na Lhotce.Hrálo se 2×15 minut.

První zápas odehrál DT proti pořádajícím Prague United.Už od úvodního hvizdu byla hra vyrovnaná a přelévala se ze strany na stranu.První do vedení šel DT když obránce Kupka nedal tvrdou ranou pod břevno brankáři šanci.Domácí vyrovnali šťastnou patičkou.DT se ale s remízou nechtěl spokojit a tak si na Javůrkův roh naběhl Kadlec a krásnou ranou z první vrátil Dream teamu vedení.Domácím se ještě jednou podařilo srovnat,když ranou z úhlu zaskočili jinak bezchybného brankáře Nechybu.Prague United chtěli dostat DT pod tlak,ale po školácké hrubce posledního stopera kdy volil místo nákopu individuální akci se dostal k míči útočník Dream teamu Šala a z vápna nikým neatakovaný se mohl domácího brankáře zeptat kam to chce.Dream Team zaslouženě vyhrál první utkání 3:2.

Druhý zápas sehrál DT se San Jose.Dream team byl jasně lepším týmem,ale po nešťastném gólu prohrával.Dream team tlačil,ale neproměńoval šance.Až chvíli před poločasem vybídl Holec krásnou přihrávkou za obranu ke gólu Javůrka.Ten nepohrdl a dělovkou pod břevno vyrovnal.Druhou půli začal DT opět tlakem,který však brdil rozhodčí,zjevně uplacený hamburgery.Po sérii neodpískaných faulů před hranicí pokutového území tedy muselo přijít zákonitě to nejhorší.San Jose se ujali vedení 2:1 a začli kazit fotbal.Míč stále zakopávali a zdržovali čas.Dream team si tedy nemohl vypracovat stálejší tlak a tak utkání ve kterém byl jasně lepší prohrál smolně 1:2.

V posledním utkání čekal Dream Team favorit turnaje Lhotka Stars.Tým který spolu hraje již několik let.Lhotka Stars do utkání vlétli a hned v první pětiminutovce trefili dvakrát tyč.Dream Team však skvěle zvládal obranou fázi a útočníci zdvojovali rychlé přechody.Dream team spoléhal na brejky.Žádný z nich se však neujal a poločas skončil bez branek.Ve druhé půli už vyhecovaní Lhotka stars hráli přehnaně tvrdě a cpali se do zakončení hlava nehlava.Zápas nedohrál po silném ataku Holec.Dream Team za celý zápas udělal jen jednu chybičku,kterou bohužel Lhotka Stars využili a výsledek 1:0 ubránili až do konce.

DREAM TEAM na svím prvním turnaji obsadil slušné 3.místo.

Sestava:Nechyba-Vonka,Bazika,Kupka,Růžička-Štrobl,Javůrek,Kosina-Šala,Holec,Kadlec

Branky:1×Kadlec,1׊ala,1×Kupka a 1×Javůrek.