Spoluhráči.cz klub Dream Team dokumenty a články Turnaj Bohnice

Vytvořeno:2. 7. 2010, 9:20
Autor:Fanda Holec
Anotace:

1.7 sehrál Dream Team dva zápasy v Bohnicích.Sešlo se nás jenom 8.

První zápas odehrál Dream Team proti domácím Heroes.Tým Heroes hrál 2PKFL ale letos spadli zpět do 3PKFL.Dream Team zaspal začátek a nechal si v první čtvrthodině nasázet 3 goly.Rozehrávka se nedařila a brankář neměl svůj den.Ve druhé půli už to ale byl starý,dobrý Dream Team.Nejdříve snížil Holec po akci s Javůrkem na 3:1.Dream Team si v druhé půli udělal obrovský tlak,jenže zakončení bud končilo mimo bránu nebo na brankáři.I přes veškerou snahu Dream Team potřetí za sebou prohrál,tentokrát 3:1.

Druhý zápas hrál Dream Team s Prague United.Dream team hrál druhý zápas po sobě jen s minimální pauzou.Unavený Dream Team opět neustál začátek.Prague United se rychle dostali do tříbrankového vedení a vypadalo to na debakl.Dream Team se ale hecnul a ještě do půle vývoj zápasu obrátil,nejprve Šala snížil na 3:1.A pak dokonal obrat skvěle hrající Štrobl Hattrickem.Když 3×téměř totožně z úhlu byl sám před brankářem.Poločas byl za stavu 4:3 pro Dream Team.Ve druhé půli zvýšil na 5:3 Holec a Dream Team tým polevil.Prague united vyrovnaly na 5:5 a tak o vitězi rozhodly penalty.Dream Team ukázal že má hlavy na těžké situace a penaltovou loterii zvládl.Penalty proměnili:Javůrek,Bazika,Holec,Štrobl.Neproměnili:Šala,Nechyba,Vonka.Dream team tedy po třech prohrách konečně vyhrál a drží si s Prague United skvělou sérii 3:0 na zápasy.

Sestava:Nechyba-Kulíček,Bazika,Vonka,-Javůrek,Holec,Štrobl,Šala

Góly:1׊ala,2×Holec,3׊trobl.