FC DUBICKO

Spoluhráči.cz klub FC DUBICKO O klubu

FC DUBICKO – O klubu

V sezóně 1998/1999 dosáhl fotbalový klub FC Dubicko velkého úspěchu. Po úsilí předešlých generací fotbalistů, kteří hráli v tehdejším Tj Sokol Dubicko a od roku 1991 v samostatném FC Dubicko, postoupili poprvé v historii Dubického fotbalu do 1.B třídy. O tento úspěch se zasloužili především : Jan Uhrin, Petr Krump, Pavel Kupka, Petr Schwab, Ladislav Uhrin, Petr Kupka, Miroslav Florián, Josef Šebesta, Leoš Weinlich, Petr Linhart, Pavel Petráš, Milan Vybíral, Jan Drlík, František Drlík, Petr Smrčka, Martin Linhart, Jiří Šín a Jiří Urbášek.Trenér Miroslav Volf a vedoucí mužstva Ladislav Linhart. Součástí klub byl i Miroslav Plhák, který s týmem tuto sezónu začal, ale smutná událost mu ji nedovolila ukončit. Za vše co pro klub udělal mu patří velký dík.