Spoluhráči.cz klub Fitcentrum Litomyšl dokumenty a články 02 Vysoké Mýto jasně přehrálo Fitcentrum i přes vynikající výkon brankáře Pavla Peterky

Fitcentrum Litomyšl – článek 02 Vysoké Mýto jasně přehrálo Fitcentrum i přes vynikající výkon brankáře Pavla Peterky

Vytvořeno:26. 10. 2019, 18:53   (upraveno 27. 10. 2019, 14:16)
Anotace:K super výkonu se vyšvihl brankář Fitcentra Pavel Peterka a doslova ničil útočníky Vysokého Mýta někdy až nemožnými zákroky. Přesto na jeho výkon spoluhráči nenavázali a neubránili kanonýra soutěže Michala Nespěšného, který se trefil celkem čtyřikrát!!

Fitcentrum Litomyšl - HC Vysoké Mýto 1:5 (1:3, 0:1, 0:1)

Fitcentrum celkem dobře začalo a dařilo se zneškodňovat útoky Vysokého Mýta. V 7. minutě uvolnil Michael Resler Martina Hapalu a ten z otočky překonal brankáře Zdeňka Kotláře - 1:0. To bylo ale ze strany Fitcentra vše. Za dalších 32 sekund poslal Vojtěch Mešťan do šance Michala Nespěšného a ten nezaváhal a vyrovnal na 1:1. V 15. minutě pak využil početní výhodu při vyloučení Martina Dobeše z další přihrávky Vojtěcha Měšťana Miloslav Otta neslanou a nemastnou střelou a otočil stav na 1:2. Aby toho nebylo málo, tak za dalších deset sekund uvolnil Miloslav Otta Michala Nespěšného a ten zvýšil na 1:3. V dalších minutách se i Fitcentrum dostalo na dostřel branky, ale žádnou svou šanci nevužilo, Naopak ve 31. minutě po pasu Jana Syrového dokončil hattrick Michal Nespěšný a zvýšil na 1:4. Ve 42. minutě si to oba zopakovali a opět Michal Nespěšný nadvakrát překonal Pavla Peterku a zakončil zápas na 1:5. Fitcentrum nehrálo špatně, ale na rychlost a kombinaci hráčů Vysokého Mýta prostě nestačilo a zaslouženě prohrálo.

Fakta - branky: Martin Hapala - Michal Nespěšný 4, Miloslav Otta. Asistence: Michael Resler - Vojtěch Měšťan 2, Jan Syrový 2, Miloslav Otta. Vyloučení: 5:1, využití: 0:1. Sestava - Fitcentrum Litomyšl: Pavel Peterka - Tomáš Lesák, Zdeněk Hájek, Michael Resler, Martin Dobeš (4), Petr Mík (2), Libor Kučera, Milan Vičar, Martin Kuda, Libor Cach (2), Radek Vašátko,  Martin Hapala, Libor Štegner (2). Sestava - Vysoké Mýto: Zdeněk Kotlář - Jan Syrový, Miloslav Otta (2), Jaroslav Svoboda, Michal Nespěšný, Vojtěch Měšťan, Michal Němeček, Karel Zeida, Pavel Pilný, Tomáš Bajer