Spoluhráči.cz klub Fitcentrum Litomyšl dokumenty a články 04 Totální rozklad Fitcentra přinesla poslední třetina, Vysoké Mýto vysoko vyhrálo!

Fitcentrum Litomyšl – článek 04 Totální rozklad Fitcentra přinesla poslední třetina, Vysoké Mýto vysoko vyhrálo!

Vytvořeno:13. 2. 2022, 11:05   (upraveno 13. 2. 2022, 16:47)
Anotace:v Vedoucí celek Vysokého Mýta byl podle předpokladů nad síly Fitcentra, které se drželo pouze v úvodní části. Obnovená soutěž s upravenými pravidly, kdy si týmy mohou půjčovat až 5 hráčů z jiných celků zatím Fitcentru nesvědčí. Litomyšlský celek se snaží hrát pouze se svými hráči a při zranění nebo při pracovních povinností opor to prostě nejde. Dát dohromady družstvo je velmi těžké a proto zůstává rozum stát nad kritiky, kteří si přijedou zahrát jen každý třetí zápas...

Fitcentrum Litomyšl - HC Vysoké Mýto 1:11 (1:1, 0:3, 0:7)

Na konci 4. minuty šlo Vysoké Mýto do vedení, kdy se poprvé prosadil po asistenci Michala Břeně Michal Nespěšný - 0:1. Fitcentrum ale docela úspěšně eliminovalo další snahy šikovných útočníků Vysokého Mýta a ve 14. minutě po kombinaci Michaela Reslera a Oldřicha Čevory propasíroval puk za záda brankáře Zdeňka Kotláře Vladimír Vilímek - 1:1.

Hned v úvodu druhé části po přihrávce Ivana Koše vrátil Vysokému Mýtu vedení opět Michal Nespěšný - 1:2. Aby toho nebylo málo, tak stejný hráč dokončil svůj hattrick ve 24. minutě po spolupráci s Petrem Pecinou - 1:3. Za necelé dvě minuty to byl opět střelec Michal Nespěšný, který skóroval počtvrté, tentokrát po asistenci  Tomáše Bajera - 1:4.

V posledním dějství se už Fitcentrum totálně položilo a inkasovalo jednu branku za druhou. Ve 38. minutě se prosadil Ivan Koš po nahrávce Michala Nespěšného - 1:5. Ihned po vhazování, které vyhrál Michal Nespěšný to byl znovu Ivan Koš a zvýšil na 1:6.  Na začátku 42. minuty proměnil trestné střílení Petr Pecina na 1:7. Ve 43. minutě si zapsal svůj pátý zásah Michal Nespěšný po nahrávce Michala Němečka - 1:8. Ve 45. minutě mířil přesně také Kamil Kouřim - 1:9. Vysoké Mýto toho pořád nemělo dost a ve 46. minutě proměnil přihrávku  Kamila Kouřima v desátou branku Michal Němeček - 1:10. V poslední minutě pak pečetil vysokou výhru Vysokého Mýta Jan Němeček po spolupráci s Jaroslavem Vomočilem - 1:11.

Fakta - branky: Vladimír Vilímek - Michal Nespěšný 5, Ivan Koš 2, Petr Pecina, Kamil Kouřim, Michal Němeček, Jan Němeček. Asistence: Oldřich Čevora - Michal Nespěšný 2, Michal Břeň, Ivan Koš, Petr Pecina, Tomáš Bajer, Michal Němeček, Kamil Kouřim, Jaroslav Vomočil. Rozhodčí: ????, Vyloučení: 1:2, bez využití. Sestava - Fitcentrum Vysoké Mýto: Pavel Peterka - Libor Cach, Oldřich Čevora, Jaroslav David, Petr Dobiáš, Zdeněk Hájek, Radek Hrnčíř, Martin Kuda, Martin Kudrna, Tomáš Lesák, Michael Resler (2), Libor Štegner, Vladimír Vilímek. Sestava - HC Vysoké Mýto: Zdeněk Kotlář - Tomáš Bajer, Jan Němeček, Michal Němeček (4), Jan Syrový, Michal Břeň, Petr Pecina, Jaroslav Vomočil, Ivan Koš, Kamil Kouřim, Michal Nespěšný.