Spoluhráči.cz klub Fitcentrum Litomyšl dokumenty a články 12 Pátý zápas v řadě, tentokrát s Opatovem, opět bez bodu...

Fitcentrum Litomyšl – článek 12 Pátý zápas v řadě, tentokrát s Opatovem, opět bez bodu...

12 Pátý zápas v řadě, tentokrát s Opatovem, opět bez bodu...

Vytvořeno:10. 1. 2020, 10:39
Anotace:V odloženém duelu Fitcentrum nezačalo dobře a prohrávalo přesilovkovým gólem. Ihned se sice podařilo vyrovnat Hapalou, ale Fitcentrum prošvihlo druhou třetinu, kde dvakrát inkasovalo. V posledním dějství se sice podařilo snížit, ale při hře bez brankáře inkasovalo Fitcentrum rozhodující branku a opět odešlo, již popáté za sebou, poraženo!

Fitcentrum Litomyšl - HC Opatov 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

Fitcentrum zahájilo utkání náporem, ale vše přibrzdilo vyloučení Miroslava Reslera. To za necelou minutu Opatov zužitkoval brankou Zdeňka Vostřela - 0:1. Za další dvě minuty ale srazil nohou puk Zdeněk Hájek na hůl Martina Hapaly a ten svůj nájezd na brankáře blafákem proměnil ve vyrovnání - 1:1. Bohužel hned v úvodu druhé části se po přihrávce Radka Bureše prosadil Jan Šnajdr a vrátil tak Opatovu vedení - 1:2. Ve 30. minutě při vyloučení Jiřího Drobného pak po asistenci Jana Šnajdra zvýšil Milan Broulík na 1:3. Fitcentrum se snažilo, ale vše bylo proti němu. Neproměňovaly se bohužel šance. Až ve 40. minutě uvolnil Michael Resler Miroslava Reslera a ten střelou po zemi snížil na 2:3. V závěru přistoupilo Fitcentrum ke hře bez brankáře, vytvořilo si tlak, ale puk nakonec získal Milan Broulík a po jeho přihrávce pečetil výhru Opatova do prázdné branky Pavel Broulík - 2:4. Stínem utkání bylo zranění palce pravé ruky Miroslava Reslera.

Fakta - branky: Martin Hapala, Miroslav Resler - Zdeněk Vostřel, Jan Šnajdr, Milan Broulík, Pavel Broulík. Asistence: Zdeněk Hájek, Michael Resler - Radek Bureš, Jan Šnajdr, Milan Broulík. Vyloučení: 4:2, využití: 0:2, v oslabení: 0:0. Rozhodčí: ???. Sestava - Fitcentrum Litomyšl: Pavel Peterka - Zdeněk Hájek, Libor Kučera, Martin Hapala, Libor Cach (2), Milan Vičar, Michael Resler, Miroslav Resler (2), Petr Mík (2), Radek Vašátko, Tomáš Lesák, Libor Štegner, Jiří Drobný (2). Sestava - HC Opatov: Tomáš Mrštný - Pavel Kopecký, Milan Broulík st., Milan Broulík ml., Pavel Broulík, Jiří Lustyk, Jaroslav Petráň, Zdeněk Vostřel, Jan Šnajdr, Radek Vašek (2), Jakub Vašek (2), Martin Motyčka, Milan Hejč.