Spoluhráči.cz klub Fitcentrum Litomyšl dokumenty a články 17 Velmi tvrdé utkání s Čistou i přes nepřízeň rozhodčích Fitcentrum nakonec zvládlo a připsalo si další výhru!

Fitcentrum Litomyšl – článek 17 Velmi tvrdé utkání s Čistou i přes nepřízeň rozhodčích Fitcentrum nakonec zvládlo a připsalo si další výhru!

Vytvořeno:19. 2. 2024, 15:42   (upraveno 19. 2. 2024, 16:10)
Anotace:Celek Čisté vyrukoval na Fitcentrum nečistou hrou, kterou oba rozhodčí bohužel tolerovali. Přítomní účastníci se pak divili, za co naopak rozhodčí vylučoval hráče Fitcentra. Nicméně i s touto skutečností se litomyšlský celek vyrovnal a zápas nakonec dovedl do vítězného konce!

Fitcentrum Litomyšl - HC Čistá z. s. 5:3 (2:2, 1:0, 2:1)

Už ve 29. sekundě uvolnil Radim Juruj Davida Vomočila a ten otevřel skóre utkání - 1:0. Jak rychle Fitcentrum vedlo, tak podobně rychle o něj přišlo. Na konci 3. minuty po akci Romana Vomáčky vyrovnal Jiří Adamský - 1:1. Ve 14. minutě pak po akci Jiřího Vogela stejný hráč (Jiří Adamský) dokonal obrat, když se puk nešťastně odrazil od brusle Jaroslava Davida - 1:2. Fitcentru ale stačilo jednatřicet sekund a po pasu Libora Cacha David Vomočil srovnal stav na 2:2.

Vstup do druhé třetiny Fitcentru vyšel. Po velkém tlaku po třiatřiceti sekundách hry našel zpoza branky Michael Resler najetého Davida Vomočila, který dkončeným hattrickem poslal Fitcentrum do vedení - 3:2.

Po sérii vyloučení Fitcentra, kterým se doslova přítomní museli smát nakonec Čistá využila početní výhodu 3 na 5. Ve 34. minutě po přihrávce Romana Vomáčky dotlačil puk za záda Pavla Peterky Jan Maršík - 3:3. Ve 42. minutě se povedl Fitcentrum rychlý brejk a po ideální přihrávce Martina Kudy trefil horní roh branky Davida Koláře Petr Dobiáš a vrátil Fitcentru vedení - 4:3. Ve 45. minutě pak po dalších rychlém brejku uvolnil radim Juruj Davida Vomočila, který svým čtvrtým gólem v utkání pečetil výhru Fitcentra na konečných 5:3.

Fakta - branky: David Vomočil 4, Petr Dobiáš - Jiří Adamský 2, Jan Maršík. Asistence: Radim Juruj 2, Libor Cach, Michael Resler - Roman Vomáčka 2, Jiří Vogel. Vyloučení: 6:1, využití: 0:1. Rozhodčí: ???. Sestava - Fitcentrum Litomyšl: Pavel Peterka - Libor Cach, Jaroslav David, Martin Dobeš (2), Petr Dobiáš, Radim Juruj (2), Martin Kuda (2), Michael Resler, Libor Štegner (4), Ondřej Vašinka, David Vomočil (2). Sestava - HC Čistá z. s.: David Kolář - Jiří Adamský, Lubomír Fryc, Ondřej Chadima, Jaroslav Kmošek, Petr Kopecký, Josef Kovář, Jan Maršík, Miroslav Mikulecký, Martin Pecháček, Martin Ryšan, Lukáš Třasák, Jiří Vogel, Roman Vomáčka (2).