Spoluhráči.cz klub FK Slavoj Toušeň dokumenty a články 04.kolo: Líbeznice "B" - Toušeň 0:3 (0:1)

FK Slavoj Toušeň – článek 04.kolo: Líbeznice "B" - Toušeň 0:3 (0:1)

profilové foto Honza Jaroš
Honza Jaroš

04.kolo: Líbeznice "B" - Toušeň 0:3 (0:1)

Vytvořeno:17. 9. 2013, 10:40   (upraveno 14. 10. 2013, 11:52)
Autor:Honza Jaroš
Anotace:Ne 15.9. 2013, 17:00 h

V neděli jsme zajížděli v rámci 4.kola na hřiště Líbeznic. Bohužel několik hráčů se na zápas nepřipravilo zrovna ideálně, což se na hře také pochopitelně projevilo a do příštích zápasů je třeba tento přístup radikálně změnit! Soupeře jsme totiž sice opticky přehrávali, ale naše hra byla bez pohybu a tím pádem neurovnaná a kostrbatá. I přesto jsme se ale dostávali do šancí, nicméně zakončení se nám příliš nedařilo. Hned v úvodní minutě se k míči po nepovedené střele Cikánka dostal Jaroš J., ale jeho střelu, která už směřovala do branky, stihl zablokovat domácí obránce. V další velké šanci se po úniku Cikánka objevil Špak, ale vysoko přestřelil. Svoje zaváhání však napravil o pár minut později, když po chybě domácí obrany chytrou střelou zpoza vápna překonal domácího brankáře – 0:1. Do další šance se po nádherném centru Jaroše M. dostal jeho bratr, ale jeho hlavička skončila pouze na tyči domácí branky. Soupeř těsně před přestávkou zahrozil, když po centru do vápna hlavičkoval osamocený domácí hráč přesně k tyči a jen výborný zákrok brankáře Janáčka nás uchránil od vyrovnání.

Naštěstí hned po zahájení druhého poločasu se dostal ke střele Fridrich a prostřelil domácího brankáře podruhé – 0:2. Od této chvíle náš soupeř odpadl a my se dostávali do jedné šance za druhou. Po chvíli se k odraženému míči dostal znovu Fridrich a střelou na vzdálenější tyč zaznamenal svou druhou branku – 0:3. Pak předvedli krásnou kombinaci Špak s Filípkem, ale druhý jmenovaný zakončil pouze do brankáře. Po další přihrávce Špaka se v další velké šanci ocitl Šimůnek, ale míč špatně trefil a domácí hráči stihli odvrátit. Stejný hráč se potom opět ocitl v dobré pozici, ale hlavička mu znovu nevyšla a míč do branky neprotlačil ani střídající Vafek. A když svojí obrovskou šanci neproměnili ani domácí, připsali jsme si do tabulky další tři body, které nás po zaváhání našich soupeřů posunuly na průběžné první místo tabulky.

Branky: 25. Špak - 0:1, 47. Fridrich - 0:2, 60. Fridrich - 0:3.

Sestava: Janáček – Čech Jiří, Jelínek, Jaroš M. – Cikánek (46. Vinter), Přichystal, Špak, Bartoň – Filípek (70. Šimůnek), Jaroš J. (46. Holzman), Fridrich (75. Vafek).