Spoluhráči.cz klub FK Slavoj Toušeň dokumenty a články 11.kolo: Mratín - Toušeň 0:5 (0:2)

FK Slavoj Toušeň – článek 11.kolo: Mratín - Toušeň 0:5 (0:2)

profilové foto Honza Jaroš
Honza Jaroš

11.kolo: Mratín - Toušeň 0:5 (0:2)

Vytvořeno:15. 11. 2013, 17:26   (upraveno 15. 11. 2013, 17:38)
Autor:Honza Jaroš
Anotace:Ne 3.11.2013, 14:00

Další ze série těžkých soupeřů nás tentokrát čekal v Mratíně, kde se nám již dlouhou dobu nepodařilo vyhrát. Hřiště bylo značně poznamenané deštivým počasím, takže hra se změnila spíše v boj. Od začátku bylo utkání vyrovnané, se spoustou soubojů. Po několika náznacích šancí na obou stranách se na polovině hřiště podařilo Cikánkovi vysunout do úniku Fridricha a ten tváří v tvář brankáři svoje sólo úspěšně zakončil – 0:1. Naše další sólové nájezdy zůstaly nevyužity a tak se domácí mohli dočkat vyrovnání. Janáček však střelu domácích v jasné šanci dokázal ztlumit a míč definitivně odehrál do bezpečí Kadlec. Těsně před poločasem navíc Filípek napřáhl těsně za vápnem a míč se odrazil od tyče do domácí sítě podruhé – 0:2. Gól do šatny nám pomohl, do druhé půle jsme mohli nastoupit v klidu a čekat, co předvede Mratín.

Domácí se hned v úvodu dostali k rohovému kopu, jenže ten se nám podařilo odvrátit, rychlý protiútok potáhl Fridrich, našel Jakuba Čecha a jeho přihrávku domácí brankář srazil přesně k nohám J. Jaroše a ten neměl problém míč doklepnout do branky – 0:3. Za pár minut se mratínští dostali k dalšímu rohu, opět jsme však podnikli rychlý kontr, J. Jaroš si vyměnil míč s Fridrichem a poslal jej přesně k tyči – 0:4. O vítězi utkání bylo rozhodnuto. Sám před bránou se poté objevil Holzman, ale orazítkoval jen tyč domácí svatyně a tak se ujala až samostatná akce Ďuriče, který obešel několik domácích hráčů a uklidil míč do sítě – 0:5. Do konce zápasu jsme se pak předháněli v tom, kdo zahodí větší šanci a tak v součtu s tím, že rozhodčí odpustil domácím jasnou penaltu, se již skóre nezměnilo. Přesto je však vysoká výhra na hřišti soupeře po dobrém výkonu potěšující.

Branky: 28. Fridrich – 0:1, 42. Filípek – 0:2, 50. J. Jaroš - 0:3, 52. J. Jaroš – 0:4, 70. Ďurič – 0:5.

Sestava: Janáček – Bartoň (78. Špak), Kadlec, Jiří Čech, M. Jaroš – Cikánek, Horňák (46. Holzman), Filípek (72. Vinter), Jakub Čech – Fridrich, J. Jaroš (65.Ďurič).