Spoluhráči.cz klub FK Slavoj Toušeň dokumenty a články 13.kolo: Vodochody - Toušeň 1:11 (0:5)

FK Slavoj Toušeň – článek 13.kolo: Vodochody - Toušeň 1:11 (0:5)

profilové foto Honza Jaroš
Honza Jaroš

13.kolo: Vodochody - Toušeň 1:11 (0:5)

Vytvořeno:18. 11. 2013, 21:34   (upraveno 18. 11. 2013, 21:50)
Autor:Honza Jaroš
Anotace:So 16.11.2013, 13:30

V posledním podzimní zápase jsme zajížděli na hřiště posledních Vodochod. Domácí nastoupili pouze v deseti hráčích a tak se utkání změnilo v naší kanonádu. Ta začala již po pěti minutách, když Kadlec dlouhým nákopem našel Jakuba Čecha, který obešel brankáře a poslal nás do vedení – 0:1. Další gól padl poté, co J. Jaroš vybojoval míč pro Filípka, který nadvakrát dostal míč do sítě – 0:2. Pak centroval ze strany Jakub Čech, jeho přihrávku ještě tečoval M. Jaroš ke svému bratrovi a ten neměl problém zvýšit – 0:3. Přichystal před poločasem vyslal do úniku J. Jaroše, ten před brankářem ještě posunul na střídajícího Šimůnka a na toho již zívala prázdná brána – 0:4. Po centru z pravé strany se míč dostal přes M. Jaroše k Čechovi, který z hranice vápna uzavřel účet prvního poločasu – 0:5.

Ve druhé půli se po přihrávce Čecha jako první trefil J. Jaroš, když míč uklidil k tyči – 0:6. Po hezké kombinaci se míč z kopaček J. Jaroše dostal k Šimůnkovi a ten zakončil nájezd úspěšně – 0:7. Poté se opakovala spolupráce ze začátku druhého poločasu, Čech našel J. Jaroše a ten opět překonal domácího brankáře – 0:8. Za tohoto stavu se domácím podařilo po rychlé akci snížit a naše letní posila, brankář Janáček, tak poprvé inkasoval na hřišti soupeře – 1:8. Další útok potáhl Šimůnek, našel Flekače, ten ve vápně J. Jaroše, který trefil šibenici – 1:9. Stejný hráč pak v samostatném nájezdu obešel domácího brankáře a vstřelil jubilejní desátý gól – 1:10. Ani to však ještě nebylo vše, další velkou šanci měl Špak, brankář míč sice vyrazil, ale ten se od Špaka odrazil k Šimůnkovi, jenž zakončoval znovu do prázdné brány a zakončil tak gólový účet utkání – 1:11. K vysokému vítězství je potřeba dodat, že mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito. Zápas proti oslabenému soupeři pro nás však rozhodně nebyl měřítkem.

Branky: 5. Jakub Čech – 0:1, 21. Filípek – 0:2, 33. J. Jaroš – 0:3, 39. Šimůnek – 0:4, 41. Jakub Čech – 0:5, 49. J. Jaroš – 0:6, 60. Šimůnek – 0:7, 64. J. Jaroš – 0:8, 73. J. Jaroš – 1:9, 81. J. Jaroš – 1:10, 86. Šimůnek – 1:11

Sestava: Janáček – Flekač, Kadlec, Bartoň, M. Jaroš – Cikánek, Holzman, Přichystal (46. Špak), Jakub Čech – Filípek (34. Šimůnek), J. Jaroš.

Tabulka po podzimní části sezony :

Ve druhé půli se po přihrávce Čecha jakoprvní trefil J. Jaroš, když míč uklidil k tyči – 0:6. Po hezké kombinaci se míč z kopaček J. Jaroše dostal k Šimůnkovi a ten zakončil nájezd úspěšně – 0:7. Poté se opakovala spolupráce ze začátku druhého poločasu, Čech našel J. Jaroše a ten opět překonal domácího brankáře – 0:8. Za tohoto stavu se domácím podařilo po rychlé akci snížit a naše letní posila, brankář Janáček, tak poprvé inkasoval na hřišti soupeře – 1:8. Další útok potáhl Šimůnek, našel Flekače, ten ve vápně J. Jaroše a ten trefil šibenici – 1:9. Stejný hráč pak v samostatném nájezdu obešel domácího brankáře a vstřelil jubilejní desátý gól – 1:10. Ani to však ještě nebylo vše, další velkou šanci měl Špak, brankář míč sice vyrazel, ale ten se od Špaka odrazil k Šimůnkovi a ten zakončoval znovu do prázdné brány a zakončil tak gólový účet utkání – 1:11. K vysokému vítězství je potřeba dodat, že mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito. Zápas proti oslabenému soupeři pro nás však rozhodně nebyl měřítkem.

1. Toušeň                   12         11      0       1          58 :   9           33
  2. Brandýs B 12 11 0   1 38 : 13 33
  3. Kojetice 12   9 1   2 39 : 24 28
  4. Mratín 12   8 1   3 43 : 23 25
  5. Zeleneč B 12   7 2   3 44 : 24 23
  6. Bášť 12   6 0   6 42 : 23 18
  7. Řež 12   3 4   5 28 : 31 13
  8. Nehvizdy B 12   4 0   8 33 : 36 12
  9. Líbeznice B 12   3 2   7 22 : 51 11