Spoluhráči.cz klub FK Slavoj Toušeň dokumenty a články 16.kolo: Nehvizdy "B" - Toušeň 1:2 (0:1)

FK Slavoj Toušeň – článek 16.kolo: Nehvizdy "B" - Toušeň 1:2 (0:1)

profilové foto Honza Jaroš
Honza Jaroš

16.kolo: Nehvizdy "B" - Toušeň 1:2 (0:1)

Vytvořeno:8. 4. 2013, 10:22   (upraveno 29. 4. 2013, 9:47)
Autor:Honza Jaroš
Anotace:Ne 7.4.2013, 16:30 h

K dalšímu zápasu jsme zajížděli do nedalekých Nehvizd, kde nás čekal místní „B“ tým. Od prvních minut však bylo jasné, že domácí nastoupili, narozdíl od podzimního debaklu na našem hřišti (1:9), v sestavě posílené o některé hráče prvního týmu. Když se k tomu přidala naše hra bez pohybu a nekvalitní terén, první poločas jsme se víceméně trápili. Přesto se po hezké akci probíjel do šance Vítů, byl domácí obranou sražen a penaltu bezpečně proměnil Jaroš J. – 0:1. V další šanci se objevil Jaroš M., ale po předskočení domácího obránce nastřelil pouze břevno domácí branky a další povedenou střelu stejného hráče stihl brankář vyrazit. Domácí se dostali do jedné vážnější situace, ale střelu jejich útočníka jsme naštěstí stihli zblokovat. Do kabin jsme tedy šli s nejtěsnějším vedením.

Druhá půle nabídla stejný obraz hry – velké množství osobních soubojů a i díky terénu kostrbatá hra. Domácí se však chvíli po zahájení druhé půle dostali k rohovému kopu, míč prolétl naším malým vápnem, trefil překvapeného hráče domácích a od něj se míč odrazil do naší branky – 1:1. Za pár okamžiků se řítil na domácího brankáře z poloviny hřiště sám Horňák, domácí brankář však jeho střelu vyrazil na roh. Z něj se centr dostal ke Kadlecovi, který si míč zpracoval a jeho nepovedenou střelu usměrnil do sítě Jaroš J. – 1:2. Chvíli poté se stejný hráč ocitl v dobré pozici po centru Vítů, hlavou však branku přestřelil. Do konce utkání se poté hra odehrávala převážně ve středu hřiště. Domácí se ale v závěru dostali do jedné velké šance, domácí útočník však naštěstí z úhlu naší branku minul.

Těsné vítězství jsme tedy nakonec udrželi a připsali si tři body v těžkém zápase na hřišti soupeře, který nastoupil v sestavě, která rozhodně neodpovídala jeho dosavadním výsledkům a postavení v tabulce.

Branky : Jaroš J. 2 (1P)

Sestava : Bušta – Flekač, Koch, Kadlec, Čech Jiří – Čech Jakub (Holzman), Horňák, Vítů, Jaroš M. – Fridrich (Kadeřábek), Jaroš J. (Bartoň).