Spoluhráči.cz klub FK Slavoj Toušeň dokumenty a články 17. kolo: Bášť - Toušeň 1:0 (0:0)

FK Slavoj Toušeň – článek 17. kolo: Bášť - Toušeň 1:0 (0:0)

profilové foto Honza Jaroš
Honza Jaroš

17. kolo: Bášť - Toušeň 1:0 (0:0)

Vytvořeno:15. 4. 2013, 13:45   (upraveno 29. 4. 2013, 9:47)
Autor:Honza Jaroš
Anotace:Ne 14.4.2013, 17 h

Další utkání jsme sehráli opět na hřišti soupeře, tentokrát v Bášti. Na tradičně katastrofálním hřišti jsme začali aktivně a po pár minutách jsme měli první velkou šanci, kterou ale Fridrich neproměnil. Poté jsme však přestali hrát a více ze hry měli domácí. My jsme se přizpůsobili jejich jednoduchému systému nakopávaných míčů, a tak na hru nebyl hezký pohled. Domácí se v této pasáži hry dostali ke dvěma slušným šancím, jenže pokaždé zakončovali po centru hlavou vedle a střelu z úhlu stihl vyrazit brankář Bušta na roh. Poté se dostal k odraženému míči Čech Jiří, napálil míč směrem na branku, ten se po zakopnutí domácího brankáře odrazil od břevna k Horňákovi, který však stál v ofsajdu a tak jeho gól platit nemohl. Další střela Horňáka pak mířila těsně vedle. V závěru poločasu se do velké šance dostali i domácí – Bušta vyrazil střelu z trestného kopu k domácímu hráči, který se před naším brankářem ocitl úplně sám, ten ho však vychytal. Do kabin se šlo tedy za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, na příšerném terénu byla hra plná nepřesností a odehrávala se spíše ve středu hřiště. Do nadějné pozice se dostal Jaroš M., ale jeho tečovaná střela skončila těsně vedle domácí branky. A tak udeřili domácí. Střela jejich hráče z hranice pokutového území se od tyče odrazila k dalšímu hráči Bášťě a ten neměl s dorážkou do prázdné brány problém – 1:0. Pak jsme se zoufale snažili alespoň vyrovnat, ale do větší šance jsme se stále nemohli dostat. Naopak domácí zahrozili z protiútoku, jejich hráč však v dobré pozici netrefil míč. V úplném závěru ještě dostal míč do domácí branky Jaroš M., branka však znovu neplatila pro předchozí ofsajd.

Utrpěli jsme tedy třetí porážku v sezoně, vůbec poprvé v této sezoně jsme vyšli střelecky naprázdno. Prohra mrzí dvojnásob také proto, že vedoucí Radonice remizovaly a mohli jsme se jim tedy přiblížit.

Branky: 0

Sestava: Bušta – Čech Jiří, Koch, Kadlec, Jaroš M. – Cikánek, Horňák (Šimůnek), Vítů, Holzman (Vafek) – Jaroš J. (Dvořák), Fridrich.