Přihlášky: dadas321@seznam.cz

Kontakt: 723 701 987  Stehlík David

Uzávěrka: 31.3.2012

Startovné: 2000 Kč (zahrnuje pronájem haly, rozhodčí, ceny)

Časový program turnaje 7:00 Otevření haly 7:00-7:30 –  prezentace týmů 7:30 –16:00 utkání základní části 16:00 – 17:00 čtvrtfinále 17:10 – 18:00 semifinále 18:00 – 18:25 zápas o 3. Místo 18:25 – 18:50 finále 18:50 – 19:00 ukončení a vyhlášení vítězů Časy jsou orientační

Základní pravidla

Počet hráčů: 5 + 1 Pravidla: dle platných pravidel ČFbU s následujícími výjimkami: změna času (viz. hrací doba), kapitán mužstva nemusí být označený páskou, dresy – stačí jednotná trika Hrací doba: Ve skupině1x 10 minut,čtvrtfinále a semifinále 1x12 min. a finále a o 3.místo 15 min. hrubý čas, poslední minuta čistý čas, čase se bude zastavovat pouze při vstřelení branky, vyloučení, zapískání rozhodčích. Týmu je povoleno si vzít oddechový čas.

Rozhodčí: delegování rozhodčí z České florbalové unie

Hrací systém: mužstva rozdělena do 4 skupin po 5 týmech. Do vyřazovací části postoupí první dva týmy tabulky z každé skupiny. Turnaj je zakončený finálem a zápasem o 3. Místo Bodování: v základní skupině se za vítězství počítají 3 body, za remízu 1 bod. V zápasech play-off se v případě remízy pojedou 3 nájezdy na každé straně. Nerozhodne-li se, pak pojede střídavě vždy jeden a jeden hráč z každého týmu. Do statistiky se započítává rozhodující nájezd. O umístění v základních skupinách rozhoduje: počet bodů, skóre (vzájemná utkání, brankový rozdíl ze součtu vstřelených a obdržených branek ze všech zápasů - vyšší číslo vyhrává), vyšší počet vstřelených branek, los O konečném umístění na 5-8, a9-20 místě rozhodne počet bodů ze základních skupin , , vyšší počet vstřelených branek, los Protesty a sporné situace: budou řešeni dohodou mezi rozhodčími, kapitány hrajících týmů a pořadateli turnaje.

Ceny: pohár za 1. – 3. místo a jiné ceny, a dále nejlepší střelec, nejlepší brankář

Šatny: společné pro 2 - 3 mužstva, rozdělení bude upřesněno na místě

Občerstvení: hala Skuteč Multifunkční sportovní hala Města Skutče ČSA 1000, 539 73 Skuteč 49°50'34.790"N, 15°59'34.397"E

Na Email vam pak budou zaslány všechny informace a číslo učtu.

Byly bychom rádi kdybyste se účastnily děkujeme.

Důležitost: vysoká