Spoluhráči.cz klub Florbal HK kalendář akcí 3. Předměřický pohár 2013

Kdy:Sobota 21. 9. 2013
Kde:Sportovní hala v Předměřicích nad Labem
Popis akce:

Propozice

Turnaj se koná 21.9.2013 ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem, hraje se klasicky 5+1

Pořadatel: Petr Hubáček - Předměřice nad Labem

Účastníci: 16 týmů

Přihlášky: petrhubacek22@gmail.com, obratem zašlu číslo bankovního účtu pro platbu

Kontaktní osoba: Petr Hubáček - 774669636

Uzávěrka: 20. 8. 2013

Startovné: 1500 Kč (zahrnuje pronájem haly, rozhodčí, ceny)

Počet hráčů: 5 + 1

Pravidla: dle platných pravidel ČFbÚ s následujícími výjimkami: změna času (viz. hrací doba), kapitán mužstva nemusí být označený páskou, stačí jednotná trika s čísly

Hrací doba:  1x 15 minut, hrubý čas, poslední minuta čistý čas, čas se bude zastavovat pouze při vstřelení branky, vyloučení, zapískání rozhodčích. Týmu je povoleno si vzít oddechový čas.

Rozhodčí: delegování rozhodčí z České florbalové unie

Hrací systém: mužstva rozdělena do 4 skupin po 4 týmech. Do vyřazovací části postupují vždy 1. a 2. tým z tabulky. 3. a 4. týmy budou podle výsledků rozřazeni do zápasů o umístění. Postupující týmy do play-off budou nasazeny dle následujícího klíče. Týmy budou seřazeni do pavouku takto: A1-B2, A2-B1, C1-D2, C2-D1. Turnaj je zakončený finálem a zápasem o 3. Místo

Bodování: v základní skupině se za vítězství počítají 3 body, za remízu 1 bod. V zápasech play-off se v případě remízy pojedou 3 nájezdy na každé straně. Nerozhodne-li se, pak pojede střídavě vždy jeden a jeden hráč z každého týmu. (do statistik se započítává jen rozhodující nájezd)

O umístění v základních skupinách rozhoduje: počet bodů, vzájemná utkání, brankový rozdíl ze součtu vstřelených a obdržených branek ze všech zápasů (vyšší číslo vyhrává), vyšší počet vstřelených branek, los

Protesty a sporné situace: budou řešeni dohodou mezi rozhodčími, kapitány hrajících týmů a pořadatelem turnaje.

Ceny: pohár za 1. - 3. místo, medaile; vítěz kanadského bodování, nejlepší střelec, nejlepší nahrávač, nejlepší brankář

Šatny: společné pro 3 mužstva, rozdělení bude upřesněno na místě

Občerstvení: v Bowling baru v prostorách sportovní haly v Předměřicích

Důležitost: vysoká