Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop O klubu

HC Hockey sport shop – O klubu

Hokejový tým nadšenců hokeje, v minulé sezóně jsme skončili na 3.místě v 3.skupině PLLH.

Před několika lety jsme začali chodit jen tak si zahrát na Štvanici, nejdřiv skoro bez výstroje, pak se úroveň začala rychle zlepšovat. V sezóně 2008/09 jsme poprvé hráli Pražskou ligu ledního hokeje a v 7.skupině jsme skončili na 3.místě. V sezóně 2009/2010 jsme hráli 6.skupinu PLLH, kde jsme  i díky novým spoluhráčům skončili na 2. místě a postoupili do 5.skupiny PLLH. V sezóně 2010/2011 jsme nakonec skončili v 5.skupině PLLH na 2.místě a i v třetím soutěžním ročníku jsme opět postoupili, do 4. skupiny PLLH. Po admistrativním zásahu (vítěz skupiny HC Torpedo neodevzdával zápisy) jsme nakonec byli přesunuti na 1.místo. V sezóně 2011/12 jsme obsadili 1.místo ve 4.skupině PLLH. V sezóně 2012/13 jsme se rozkoukávali v rychlejší 3.skupině a obsadili 3.místo. V minulé sezóně jsme si již zvykli na vyšší tempo a obsadili jsme 3.místo.

Letošní sezóna bude zlomová, tým se rozdělil do 2 týmů - většina zakládajících členů se přesunula do nového týmu Hockey sport shop Farma do 7.skupiny PLLH, kde si určitě lépe zahrají. Díky tomu přišlo do HC Hockey sport shop řada nových hráčů a tým se buduje skoro znovu! Tak uvidíme, jak bude klapat týmová chemie! Náš domácí led HC Hockey sport shop v sezóně 2014/2015 je opět čtvrtek od 21 hod. do 22:20 hod. v Ice Areně Letňany.  Farma hraje také v Letňanech, ale v pondělí od 21:20 hod. Hokeji zdar!