Herní liga

Popis  www.herniliga.ic.cz
Sport Stolní a deskové hry
Obec (okres) Pardubice

Klub Herní liga zašťituje několik akcí:

Co se hraje?
Moderní deskové hry, které si HRÁČI zvolí na začátku nové sezóny. Každá ze zvolených her se hraje 4x.

Kdy se hraje?
Od září do dubna/května

Jak často se hraje?
Herní dny vycházejí zhruba 1-2 do měsíce, ale netýkají se všech hráčů (viz níže).

Jak často hraji já?
V letošním ročníku vycházelo na jednoho hráče cca 7 herních dnů + 2 herní dny jako náhradník. Tzn. za celou sezónu 7x + event. jako náhradník. Při větším počtu hráčů se počet dní snižuje, min ale na 6.

Které dny se hraje?
V dny které si hráči zvolína začátku sezóny. Tradičním herním dnem je pátek, ale letos se hrálo i v sobotu a neděli a při zájmu není vyloučen ani jiný další den. Každý hráč se před začátkem sezóny zapíše na termíny a hry, které mu vyhovují.

Kde se hraje?
Jeden z hráčů vždy hostí ostatní u sebe doma. Poskytnutí místa není podmínkou v účasti na lize.

Boardgameopen

Každoročně pořádaný turnaj určený pro širokou veřejnost.

Boardgameopen á vlastní klubovnu: http://www.spoluhraci.cz/boardgame-open

Volná hraní

Vícemně pravidelná setkání hráčů