Spoluhráči.cz klub Hockey sport shop Farma kalendář akcí Hockey sport shop Farma - HC Gryf 9:1

Hockey sport shop Farma – Hockey sport shop Farma - HC Gryf 9:1

Hockey sport shop Farma - HC Gryf 9:1

Kdy:Pondělí 29. 9. 2014 21:20 – 22:40
Kde:Pondělí, 29.září Ice Arena Letňany
Popis akce:

Hned na začátku jsme dostali gól a museli dotahovat náskok soupeře, měli jsme hodně šancí, ale všechny puky šly jen do brankáře soupeře. Po první třetině byl stav 2:1. V druhé třetině se nám podařilo proměnit několik z mnoha šancí a utkání pak nabralo jednoznačný průběh.

Takže vyhrané derby s týmem, kde hodně z nás dříve hrálo, to potěší. První soutěžní zápas nového týmu a vysoká výhra 9:1. Adam Veselský dal hattrick, takže se urodila i první lahvinka do týmové kasy!

Sestava (14 + 1): Petr Kraus - Tony Baslík, Gusta Zelenka, Necky, Honza Spasiuk, Jirka Malát (brzy odstoupil) - Mirek Charvát, Lukáš Adámek, Roland Bebčák - Neal Kováč, Adam Veselský, Míra Muller - Tomáš Buriánek, Jarda Volf, Brouk

Důležitost: střední
Maximální účast:16 spoluhráčů
Zúčastnili se (15) Martin Zdeněk, Gustav Zelenka, Mirek Charvát, Petr Kraus, Michal Neckář, Neal Kováč, Adam (host od Neal Kováč), Antonín Baslík, Lukas Moravek, Mira Müller, Jarda Volf, Tomáš Buriánek, Honza Spasiuk (host od Martin Zdeněk), Roland Bebčák (host od Martin Zdeněk), Jiří Malát