Spoluhráči.cz klub Hockey sport shop Farma kalendář akcí Hockey sport shop Farma - HC Slavoj Štvanice 5:3

Hockey sport shop Farma – Hockey sport shop Farma - HC Slavoj Štvanice 5:3

Hockey sport shop Farma - HC Slavoj Štvanice 5:3

Kdy:Pondělí 21. 11. 2016 21:20 – 22:40
Kde:Ice Arena Letňany od 21:20
Popis akce:

zápas proti týmu Slavoj Štvanice se nám povedl. Byla znát účast 3 hráčů z privního týmu a najednou všichni hráli lépe. Od začátku utkání jsme se dostali do vedení až 3:0. Soupeř s výborně hrajícím Orolínem a načerno hrajícím Hroudou, který hrával juniorskou KHL za Karlovy Vary, se i přes snahu v prvních dvou třetinách neprosazoval střelecky. V poslední třetině jsme obrželi 3 brtanky, přesto dotáhli utkání do vítězného konce se skóre 5:3. Jediným stínem utkání bylo zranění Aleše Trhlíka, kterého začal tahat sval na noze.

Sestava (10+1): Petr Kraus - Michal Neckář, Michal Leiberger, Jakub Čížek, Štěpán Flieger - Lukáš Morávek, Roland Bebčák, Martin Rybák, Aleš Trhlík, Adam Uváčik, Jirka Kortan.

Důležitost: střední
Účast: spoluhráč