Spoluhráči.cz klub KATASTROFA RK dokumenty a články 14., 13. a 3. kolo

KATASTROFA RK – článek 14., 13. a 3. kolo

10.11.2007 – 14:00

14.kolo: Katastrofa – Hurican Černožice B 3:2 (0:1)

Sestava: Mondík – Čermák, Čihák, Jasanský – Filip, Píč, Pross, Veselý

Branky: Veselý, Čermák, Čihák

Od počátku zápasu měli domácí více ze hry a přitlačili svého soupeře na jeho polovinu. Ti se však paradoxně ujali vedení z nařízené penalty. Vedení získala Katastrofa po brankách Veselého, který se po delší odmlce objevil v dresu Katastrofy a Čermáka, který se prosadil pohotovou střelou. V závěru se hostům podařilo se štěstím vyrovnat, ale v poslední minutě rozhodl o zaslouženém vítězství Katastrofy Čihák po akci Filipa.

11.11.2007 – 9:00

13.kolo (dohrávka): 1.FC Vanóza B – Katastrofa 1:4 (1:1)

Branky: Veselý 2, Píč, vlastní

Obě utkání se hrála na umělé trávě v Černožicích za hustého sněžení a terén byl na hranici regulérnosti.

Hosté byli lepší, vypracovali si řadu šancí a šli také zaslouženě do vedení brankou Veselého. Domácím se však do přestávky podařilo vyrovnat. Druhý gól Katastrofy padl po pěkné akci Čiháka s Píčem, když si oba hráči několikrát vyměnili míč a posledně jmenovaný nakonec nezadržitelně skóroval – 1:2. Poté chladnokrevně zakončil svou šanci sám proti brankáři Veselý. Konečnou podobu výsledku dal opět Veselý, když po jeho rohu skončil míč s přispěním domácí obrany opět v síti.

11.11.2007 – 10:00

3.kolo (dohrávka): C.K. Fugas – Katastrofa 5:2 (2:1)

Branky: vlastní, ?

ŽK: 0:1 (Veselý)

Hosté dlouho drželi s lídrem tabulky, který ještě v soutěži neprohrál, krok a dvakrát se jim podařilo vyrovnat. Na další branky už však nedokázali odpovědět a domácí nakonec zaslouženě zvítězili, přičemž neproměnili několik dalších šancí.