Po 3 letech účinkování v Okresním přeboru a sestupu zahájila Katastrofa novou sezónu v 1A.třídě Královéhradeckého kraje.

8.9.2007 – 10:00

7.kolo: Replacement - Katastrofa 0:1 (0:1)

Sestava: Mondík – Čermák, Jasanský – Čihák, Knitl, Veselý

Branka: Čermák

V úvodním zápase narazili hráči Katastrofy na mladý a ambiciózní tým hradeckých Replacement. Ti měli po většinu zápasu opticky více ze hry, ale díky velké bojovnosti všech hráčů hostí a vynikajícímu výkonu brankáře Mondíka, který předvedl několik skvělých zákroků, si Katastrofa připsal první důležité tři body. Zápas rozhodla branka Čermáka, který v první půli proměnil přihrávku Knitla.

9.9.2007 – 9:00

2.kolo: Katastrofa – Frantic Dogs B 3:0 (1:0)

Sestava: Mondík – Čermák, Jasanský, Čihák – Hrbáč, Knitl, Ludvík, Veselý

Branky: Veselý 2, Jasanský

Domácí nastoupili s posilou Jakubem Hrbáčem a bez větších problému dokázali přehrát svého soupeře, když neproměnili řadu dalších šancí. Brankář Mondík vychytal další zápas s čistým kontem.

9.9.2007 – 10:00

1.kolo: Katastrofa – GS Repro B 2:3 (2:3)

Branky: Veselý, Hrbáč

V druhém nedělním zápase rychnovští pouze dotahovali skóre a na obdrženou branku na 2:3 v poslední minutě první půle už nedokázali odpovědět. Asi největší šanci na vyrovnání měl v závěru utkání po výletu Mondíka a jeho přihrávce Veselý, ale brankář hostí byl na místě a jeho střelu vyrazil na roh.