Spoluhráči.cz klub Keiko-ryu Shotokan Kladno, Slaný O klubu

Keiko-ryu Shotokan Kladno, Slaný – O klubu

Sportovní klub karate Keiko-ryu Shotokan se ve světě karate pohybuje od roku 2003. Za tuto relativně krátkou dobu se stal největším klubem karate ve středních Čechách, naše kurzy navštěvuje cca 210 aktivních členů, v roce 2008 jsme získali na Krajském přeboru karate 25 medailí a ocenění jako nejúspěšnější klub kraje, vychovali jsme také několik mistrů České republiky!

Naše škola karate se zaměřuje na rozvoj v rámci všech oblastí karate - kihon, kata, kumite. Vzhledem k tomu, že je karate univerzální sport, dbáme rovněž na všestranný rozvoj našich žáků (atletika, plavání, gymnastika, sportovní hry...), a to jak během vlastních tréninkových lekcí, tak i v rámci volnočasových aktivit, které pro členy klubu pořádáme. Náš klub karate navštěvují lidé všech věkových kategorií i zaměření - věnujeme se jak „rekreačním karatistům", tak výchovou talentované mládeže na vrcholové úrovni.