Spoluhráči.cz klub KLUB ČESKÝCH TURISTŮ,ODBOR ZLÍN O klubu

IČO : 49157442, č.účtu : 7206383002/5500 , Raiffeisen bank

předseda : Jiří Tomáš, E-mail : jiri.tomas48@seznam.cz ,Telefon :737 005 174

Vítejte na stránkách KČT Zlín

Tyto stránky vás informují o našem pojetí turistiky. Turistika je krásným způsobem využití volného času a dá se říci, přímo životním stylem. Je finančně nenáročná a zapojit se může každý, mladí i starší. Každý si najde svou formu, která mu bude vyhovovat. Hledáte-li nové přátele, chcete-li něco nového poznat a navíc udělat něco pro své zdraví, klikněte na kontakty, nebo přijďte na některou z našich akcí. Pomůžeme vám najít vaši cestu. S námi na pochodech posílíte nervy, srdce a na čerstvém vzduchu se budete cítit lépe. Krom toho poznáte mnoho zajímavého, o čemž jste možná doposud neměli ani tušení. Zde se dozvíte o akcích, které pořádáme a máte-li chuť, můžete se připojit a absolvovat je s námi. Klub českých turistů Zlín.

.

Sport Turistika