Spoluhráči.cz klub Kodokan dokumenty a články 16.kolo

Autor:Martin Fajl

Kodokan HK - PSG Auto - Světla HK 1:3 (1:2) Branka: Kopecký

Sestava: Kafka - Kopecký, Fajl, Šinták- Vlček, Jarkovský J.

Diváci: nehrající Adam Kalaš

Začátek utkání byl na obou stranách nepřesný a ospalý. Po jedné nic moc akci soupeř vystřelil a bohužel nepokrytý obránce soupeře dorazil do odkryté branky. Po té jsme kupili mnoho chyb a z toho pramenili šance našeho soupeře. Po chybné rozehrávce Jerzyho to bylo už 0:2. Do poločasu se nám podařilo snížit po pekné akci Rosiho a Pína. Náš sváteční střelec zúžitkoval nahrávku Rosiho a bylo 1:2.  V druhém poločase jsme hru zpřesnili a vytvořili si mnoho šancí, které jsme bohužel nevyužili. Při otevřené hře, kdy soupeř nevěděl kam skočit jsem pokazil rozehrávku a soupeř ji využil a bylo 1:3. Posledních několik minut jsme ještě párkrát zahrozili, ale branka byla pro nás dopoledne zakletá. První jarní porážka od soupeře, který nebyl zrovna ze špičky tabulky a nehrál nic na co by jsme neměli. Bohužel nám nejdou začátky zápasů a teď dokonce celý zápas. Ranní výkon byl doopravdy špatnej a s tím to fotbalem by jsme neměli ve vyšší soutěži co dělat. Takže se rychle všichni oklepejte, od 12h hrajeme s lepším soupeřem a to jsou Penquins. Někdy se prostě prohraje, takže jedeme dál a od začátku, kdy to bude 0:0. 5ekněme si, že na ně nepůjdme ustrešeně a vlítneme na ně hned od začátku.