Spoluhráči.cz klub Kodokan dokumenty a články 17.kolo

Martin Fajl

17.kolo

Vytvořeno:10. 5. 2009, 18:17
Autor:Martin Fajl

Vosy HK - Kodokan HK 2:11 (0:5), Branky: Vlček 4, Petřikov 3, Růžička 2, Kopecký, Fajl

Sestava:Frýdek - Kopecký, Fajl - Petřikov, Vlček, Růžička

Diváci: Danča

Utkání začalo naším náporem a co nevidět to bylo po brankách Růži a Páči 2:0. Po té jsem přihrával před branku Páčovi a soupeř si srazil nahrávku sám do vlastní sítě. Po mnoha šancích jsme navišovali skóre až na poločasových 5:0, když jsme ještě mnoho šancí zahodili. V tomto zápase to nevadilo, ale ve vypjatých zápasech by to byl velký problém. Na začátku druhého poločasu jsme několikrát chybovali a soupeř snížil na 5:1, poté jsme skóre navyšovali až se výsledek zastavil na konečných 11:2. Několika zákroky nás potržel Frýďas, pro ktérého jsou tyto zápasy težké, když na něj jde jen pár střel za celých 50 minut. V tomto zápase nebylo co řešit, soupeř se sesypal během několika minut. Pak se to hraje, když na všechno máme dost času. Na druhou stranu si myslím, že by jsme tu koncovku měli zlepšit. Šance které si vytvoříme by chtělo aspoň z 50% využívat a hlavně, když už jdeme sami na brankáře. Je třeba se nad tím zamyslet a v příštích zápasech to udělat nějaj jinak, prostě lééépe:-)))