Spoluhráči.cz klub Kodokan dokumenty a články 18. kolo

Anotace:

Kodokan HK - SK Oreb HK 4:1 (3:1), Branky: Kafka, Kalaš, Růžička, Vlček

Sestava: Frýdek-Fajl, Šinták, Kafka- Vlček, Jarkovský J.,Kalaš

Diváci: Ve druhém poločase Píno a Páča

Začátak začal mnohoä nepřesnostmi na obou stranách. Až se ujala pěkná střela Péti Kafky, která zapadla přesně k levé tyči. Po chvili jsme, ale bohužel inkasovali po "lehkém" chaosu v zadních řadách. Po té jsme například nevyužili šanci, kdy jsme šli tři sami na brankáře.:-) Pak se po krásné individuální akci trefil Adam a bylo 2:1. Pak se hrálo většinou ve středu hřiště, až těsně před poločasem krásnou střelou z trestného naviíšíl skore Jerzy. Pomohl k tomu dost brankář soupeře, který se těsně předtím postrkával s naším útočníkem. Do druhé poločasu jsme nastoupili se zajištěnou obranou, z které jsme podnikal protiútoky, které však nebyly využity. V této fázi hry jsme drželi zkušeně balón na našich kopačkách, až přišla krásna akce, kdy do skoro prázdné brány střílel Růža. Tímto byl zápas rozhodnut, zbýtek zápasu se už dohrál v klidu a pohodě, když naše dírky v obraně hasil zkušeně Frýďas. První důležité vítězství tohoto víkendu bylo na světe. Veděli jsme, že už stačí jen 4 body a postup je náš.