Spoluhráči.cz klub Kodokan dokumenty a články 21.kolo předehrávka

Autor:Martin Fajl

Kodokan - Penquins 4:4 (3:1) Branky: Kalaš 2, Vlček 2

Sestava: Kafka - Kopecký, Fajl, Šinták- Kalaš, Vlček, Jarkovský J.

Diváci: Simča a její fogy

Polední zápas začal přesně tak, jak jsme si řekli. Začali jsme do soupeře dupat hned od začátku s po dvou krásných střelách Adama Kalaše jsme vedli 2:0, byli to akce doopravdy fotbalové. Soupeř v tuto chvili neveděl kam skočit a po faulu na Fanyho se kopala penalta, kterou Jerzy bez problémů proměnil. Zdálo se, že je zápas rozhodnu, ale bohužel zdání klame. Po jedné chybné rozehrávce soupeř před poločasem korigoval na 3:1. I tak jsme měli zápas ve vlastních rukou a škoda jen, že jsme mnoho šanci neproměnili a slovo zazdili je fakt slabé. Na začátku druhé půle nás soupeř přečíslil a upravil na 3:2, bohužel jsme se lehce dostávali pod tlak. Po faulu Pína soupeř pokutový kop taktéž proměnil a začala fotbalová mela, soupeř byl na koni a naše sebevědomí z počátku zápas v háji. Zhruba 6 min před koncem soupeř vystřelil z dálky a Kafkáč si vybral bohužel slabší chvilku a my prohrávali 3:4. Občas se taky nějaká ta chyba v bráně udělá, ale jelikož nás nejen dnes, ale i v jiných zápasech Péťa podržel, nemáme mu,co vyčítat. Zápas pokračoval a my vsadili vše na jednu kartu, vyrovnat za každou cenu. Hra se přelévala ze strany na stranu až se nám cca 3 min před koncem po pěkné akci povedlo vyrovnat. Po nahrávce Rosiho skóroval Jerzy. Po několika šancích na obou stranách zápas skončil remízou. Za kterou jsme byli bohužel za druhý poločas rádi. Na závěr k zápasu jde třeba pochválit Adama za předvedený výkon se sraněným kolenem.  Náskok, který jsme si budovali celé jaro je bohužel pryč a pokud soupeři, kteří nás ohrožují na 2.místě vyhrají stáhnou nás na 2 body a to je už proklatě málo. Na tomto serveru už nechci číst to jak budeme slavit postup a začneme zase makat, tak jak to bylo na začátku jara. Máme co dělat, jelikož dnešní hra kromě první půle s Penquins byla doopravdy špatná. Bohužel je vidět, jak nám chybí Páča a proto je třeba rozšířit kádr min. o dva  dobré hráče, kteří budou pravidelně chodit. Doplňuji, že ten náskok není tak tragickej, je to místo 2 bodů pět. Takže je to stále v našich rukách. Pánove zase jdeme tvrdě za úspěchem.