Spoluhráči.cz klub Kodokan dokumenty a články 22.kolo - předehrávka

Martin Fajl

22.kolo - předehrávka

Vytvořeno:16. 5. 2009, 15:19
Autor:Martin Fajl

FC Canto HK - Kodokan HK 1:7 (1:6) Branky: Kopecký 2, Vlček 2, Petřikov, Růžička, Jarkovský

Sestava: Frýdek- Kopecký, Fajl, Šinták, Kafka-Petřikov, Vlček, Kalaš, Jarkovský J., Růžička

Diváci: Štěpán, Verča a Danča

V plné sestavě jsme nastoupili k dalšímu důležitému zápasu o postup do první třídy. Po oťukávání na obou stranách, když soupeř se snažil naše útočníky vytáhnout až před brankoviště, padl po jejich chybě první gól. Po pěkné akci dal gól Jerzy nebo Páča:-). Hra pokračovala se stejnou taktikou a šancemi na obou stranách. Kdy po naší chybné rozehrávce soupeř vyrovnal. Po tomto zaváhání jsme se rychle oklepali a začali hustě tlačit do soupeře a šance přicházeli. Po pěkných akcích jsme do poločasu přidali ještě 5 branek, když velkou měrou na rostoucím skóre měl Pínko, který vstřelil dvě branky.  Pomohlo nám, že soupeř inkasoval tři branky během cca 3 minut. Do konce jsme ještě nějaké šance neproměnili, ale i soupeř, který se nechtěl úplně vzdát. Ve druhém poločase jsme kontrolovali hru, když jsme našim soupeřům toho moc nedovolili. Ač občas ssoupeř zahrozil, tak vše pochytal Frýďas a naši obránci. Soupeř totiž změnil taktiku, kdy hrál na stále vysunutého jednoho útočníka. My jsme ho tam párkrát lehkovážně nechali, asi proto, aby jsme nechali vyniknou Frýďase. Těsně před koncem se hra trochu zbytečně přiostřila, když Péťa letěl doopravdy vysoko vzduchem. Do konce zápasu chodil a jediná věta byla: Kterej to byl?.-)))

Zápas se dohrál v klidu s vědomím, že postup je náš, jelikož v zápase před náma Colti remizovali s Interem 4:4. My máme v tuto chvíli 46 bodů a Colti jen 33 bodů. Jelikož mají hrát 4 zápasy, tak je matematika jasná. jejich maximum v sezóně bude max. 45 bodů. Takže Huraaa, Huraaa, huraaa. Poslední dva zápasy už můžeme hrát s klidem, že nás nic netlaší. Na druhou stranu porazit Che Guevara a rozstřílet Sports, by na závěr sezóny bylo to nejlepší. Takže pánové za 14 dní se ještě hecnem.