Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 01 Ve svitavské MHL zahájil Svitap s celkem Bystré vítězně

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 01 Ve svitavské MHL zahájil Svitap s celkem Bystré vítězně

01 Ve svitavské MHL zahájil Svitap s celkem Bystré vítězně

Vytvořeno:4. 12. 2013, 12:58   (upraveno 13. 8. 2014, 12:00)
Anotace:Svitap Svitavy obhajuje loňské prvenství v MHL Svitavy a Svitap také potvrdil roli favorita, když 13 góly deklasoval Čerty z Bystrého. Od prvních minut byly karty rozdané a Čerti ani svou bojovností nedokázali odvratit debakl. Hvězdami zápasu byli bratři Reslerové, kteří nasbírali celkem 13 bodů. Ve druhém zápase se představil nováček ligy Opatov, který ale nakonec ve vyrovnaném zápase musel smeknout před Švédy. Švédi začali dobrou hrou a dvě třetiny byli jasně lepším týmem. Za stavu 4:1 ale polevili a nakonec měli co dělat, aby dravcům z Opatova nedarovali nějáký ten bodík. Za švédy režíroval vítězství Honza Švendt, který se blískl hatrickem. Dalším nováčkem ligy jsou Red Hornets a ti hned v prvním zápase ukázali, že se s nimi musí počítat. Sršni předvedli velmi dobrý výkon a body to stálo Lev Banín, který dostal od nováčka celkem 6 žihadel. Další výsledky: HC Red Hornets - HC LEV BANÍN s.r.o. 6:1, HC ŠVÉDI SVITAVY - HC OPATOV 4:3

HC SVITAP - HC BYSTRÉ 13:1