Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 01 Za posledních 10 minut Svitap šestkrát inkasoval a s Kapry na úvod vysoko prohrál

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 01 Za posledních 10 minut Svitap šestkrát inkasoval a s Kapry na úvod vysoko prohrál

Vytvořeno:3. 5. 2014, 21:37   (upraveno 24. 8. 2014, 20:49)
Anotace:Hned v úvodním duelu Stilmat Oblastním přeboru ve 2. lize sehrál Svitap utkání s Kapry z Dlouhoňovic. Tři čtvrtiny se hrál celkem vyrovnaný duel, ovšem v posledním dějství Kapři šestkrát rozvlnili síť za již unaveném Karlu Nečasovi a o zápase bylo rozhodnuto.

Svcitap (Krajánci) Ústí nad Orlicí - Kapři Dlouhoňovice 5:12 (2:2, 0:2, 2:2, 1:6)

Už ve 2. minutě ujel Svitapu Marek Keprta a otevřel skóre utkání - 0:1. Ve 2. minutě ale Vladislav Doseděl vyrovnal na 1:1 a v 7. minutě šel Svitap dokonce do vedení po brance Miroslava Reslera - 2:1. Úvodní čtvrtinu ale zakončili Kapři, když vyrovnával v 9. minutě David Krkavec na 2:2. Ve druhé dvanáctiminutovce stříleli pouze Kapři. Ve 20. minutě překonbal Karla Nečase Jakub Doleček - 2:3 a ve 22. minutě Václav Dvořák - 2:4. Hned v úvodu třetího dějství zvýšil Tomáš Plundra na 2:5. Na konci 32. minuty ale Pavel Musil snížil na 3:5 a ve 33. minutě Josef Crha na 4:5. Třetí část ale uzavřeli Kapři brankou Tomáše Plundry na 4:6. Ve 38. minutě ještě stačil Pavel Pokorný snížit na 5:6, ale zbytek utkání patřil pouze Kaprům.  Za dalších 32 sekund odpověděl David Hrčka na 5:7, ve 41. minutě Miroslav Musil na 5:8 a ve 43. minutě David Hrčka na 5:9. To bylo ale Kaprům stále málo a unavené hráče Svitapu pak ještě dorazili ve 46. minutě Miroslav Musil na 5:10 a v poslední minutě nejprve David Hrčka dokončil hattrick na 5:11 a za dalších 29 sekund stejný kousek dokázal i Tomáš Plundra - 5:12.

Fakta - branky: Vladislav Doseděl, Miroslav Resler, Pavel Musil, Josef Crha, Pavel Pokorný - Tomáš Plundra 3, David Hrčka 3, Miroslav Musil 2, David Krkavec, Jakub Doleček, Marek Keprta, Václav Dvořák. Asistence: Josef Crha 2, Vladislav Doseděl, Miroslav Resler - Miroslav Musil 2, Jakub Doleček 2, Marek Keprta 2, Václav Dvořák 2, Tomáš Plundra, David Hrčka. Rozhodčí: Patrik Konečný. Sestava - Svitap: Karel Nečas - Tomáš Lesák, Lukáš Musil, Pavel Musil, Vladislav Doseděl, Miroslav Resler, Pavel Pokorný, Josef Crha, Michael Resler. Sestava - Kapři: Libor Hrdina - Tomáš Plundra, Miroslav Keprta, David Hrčka, David Krkvace, Miroslav Musil, Jakub Doleček, Marek Keprta, Václav Dvořák.