Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 03 Soupeř se snažil, Milan Beneš gól nepustil a Krajánci dali Qantu sedmičku

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 03 Soupeř se snažil, Milan Beneš gól nepustil a Krajánci dali Qantu sedmičku

03 Soupeř se snažil, Milan Beneš gól nepustil a Krajánci dali Qantu sedmičku

Vytvořeno:6. 10. 2012, 12:11   (upraveno 8. 10. 2012, 10:08)
Anotace:Ve třetím utkání se Krajánci museli obejít bez střelce Lukáše Heřmanského (nachlazení), ovšem soupeř ač byl snaživý, tak na Krajánky nestačil a po zásluze i díky hattricku Lubomíra Nespěšného obdržel sedmičku.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Qanto Bystřec 7:0 (5:0, 2:0)

Už v 1. minutě uvolnil Josef Crha Lubomíra Nespěšného a ten střelou po zemi překonal poprvé brankáře Jiřího Kasala - 1:0. Na začátku 3. minuty přihrával opět Josef Crha a Michal Bohatý zvýšil na 2:0. Tlak Krajánků pokračoval a v 6. minutě rozvlnil síť podruhé Lubomír Nespěšný - 3:0. V 19. minutě pro změnu Lubomír Nespěšný poslal do brejku Michaela Reslera a ten zvýšil už na 4:0. Za necelou minutu uzavřel po asistenci Dušana Schlögla první polovinu Pavel Musil, když obránce si srazil jeho přihrávku za záda svého brankáře - 5:0. Hned ve 23. minutě po přesné přihrávce Tomáše Lesáka dokončil svůj hattrick v utkání Lubomír Nespěšný - 6:0. Ve 36. minutě uzavřel zápas po přihrávce Michala Schlögla Tomáš Lesák na konečných 7:0.

Fakta - branky: Lubomír Nespěšný 3, Michal Bohatý, Michael Resler, Pavel Musil, Tomáš Lesák. Asistence: Josef Crha 2, Lubomír Nespěšný, Dušan Schlögl, Tomáš Lesák, Michal Schlögl. Vyloučení: 1:2 (Dušan Schlögl - Michal Marek, Jiří Plhák st.).  Rozhodčí: Josef Halbrštát, Vrba. Sestava - Krajánci: Milan Beneš - Lubomír Nespěšný, Dušan Schlögl - Michael Resler, Michal Schlögl, Pavel  Musil - Tomáš Lesák - Josef Crha, Michal Bohatý, Lukáš Musil. Sestava - Qanto Bystřec: Jiří Kasal - Jan Hrdina, Jaroslav Hrdina, František Hrdina ml., František Hrdina st., Martin Tomeš, Kamil Tomeš, Martin Dušek, Michal Ordoš, David Ordoš, Karel Šilar, Michal Marek, Radoslav Urban, Jiří Plhák st.