Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 05 I přes kuriózní góly Krajánci dobrou hrou přehráli rychlé Slony z Dolní Moravy

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 05 I přes kuriózní góly Krajánci dobrou hrou přehráli rychlé Slony z Dolní Moravy

Vytvořeno:16. 5. 2018, 13:06   (upraveno 16. 5. 2018, 13:37)
Anotace:V pátém duelu čekali na Krajánky Sloni z Dolní Moravy - rychlý a mladý celek. V úvodu utkání padlo několik kuriózních gólů, ale závěr patřil zkušeným Krajánkům, kteří i díky střelecké potenci Zdeňka Pekárka (3 góly) a Jiřího Lunky (dokonce pět branek) vysoko zvítězili. Pro oba brankáře to ale nebyl zrovna nejšťastnější den....

Krajánci Ústí nad Orlicí - Sloni Dolní Morava 14:8 (3:3, 4:1, 2:2, 5:2)

Na konci 4. minuty po akci Miroslava Reslera střílel pohotově Petr Moravec a otevřel skóre utkání - 1:0. Za dalších 48 sekund střílel na druhé straně Roman Valčíka a Jan Málek jeho střelu tečoval do sítě Lukáše Vavřiny - 1:1. Na konci 6. minuty vystřelil po asistenci Vladimíra Dohy z dálky Jiří Lunka a puk doplachtil až za záda brankáře Martina Opravila - 2:1. V 8. minutě chtěl zpoza branky poslat dlouhý pas dopředu Vladimír Doha, ale trefil pouze nohy Romana Zechy a puk se odrazem dokutálel pro změnu za záda Lukáše Vavřiny - 2:2. V 9. minutě po rychlé akci Zdeňka Pekárka vrátil Krajánkům vedení opět Jiří Lunka - 3:2. Ve 12. minutě se ale povedl ,,pěkný" námaz Mírovi Reslerovi a Jaroslav Kostúr toho neváhal využít a vyrovnal na 3:3. Hned na začátku druhé čtvrtiny to ale Miroslav Resler po asistenci Pavla Musila napravila pěkným gólem a vrátil Krajánkům vedení - 4:3. V 15. minutě pak po přihrávce Michaela Reslera zvýšil po pěkném průniku Zdeněk Pekárek na 5:3. V 16. minutě Sloni odpověděli akcí Romana Zecha a střelou Tomáše Faltuse - 5:4. V 18. minutě ujel obrácnům Slonů Oldřich Čevora a po jeho ideální přihrávce Jiří Lunka dokončil svůj hattrick - 6:4. Ve 24. minutě se individuálně prosadil Zdeněk Pekárek a zvýšil už na 7:4.  Ve 25. minutě využil chyby Krajánků Roman Zecha a snížil na 7:5. Za dalších 44 sekund uvolnil Vladimír Doha Zdeňka Pekárka a ten dokončil svůj hattrick na 8:5. Ve 32. minutě hráli Krajánci přesilovku a po kombinaci Jiřího Lunky a Vladimíra Dohy zakončoval do branky Michael Resler a početní výhoda byla využita - 9:5. V následující minutě po rychlém brejku Romana Zechy snížil Tomáš Faltus na 9:6. Ve 37. minutě pak Jiří Faltus po individuální akci dokončil svůj hattrick na 9:7. Na začátku 39. minuty se individuálně prosadil Miroslav Resler a pěknou střelou k tyči ,,dotočil" Slonům desítku - 10:7. Ve 44. minutě pak po spolupráci s Vladimírem Dohou skóroval střelec zápasu Jiří Lunka na 11:7. Ve 45. minutě po návratu z trestné lavice vybojoval puk Michael Resler, před brankou ho posunul na Oldřicha Čevoru, který střelou po zemi mezi betony Martina Opravila skóroval na 12:7. Za dalších dvacet sekund ujel na druhé straně Martin Koreň a Jan Málek snížil na 12:8. To ale bylo ze strany Slonů vše. Za dalších 15 sekund se individuálně prosadil Vladimír Doha a zvýšil na 13:8, aby ve 47. minutě pečetil výhru Krajánků svým pátým gólem v utkání Jiří Lunka po spolupráci se Zdeňkem Pekárkem - 14:8.

Fakta - branky: Jiří Lunka 5, Zdeněk Pekárek 3, Miroslav Resler 2, Michael Resler, Oldřich Čevora, Vladimír Doha, Petr Moravec - Tomáš Faltus 3, Jan Málek 2, Roman Zecha 2, Jaroslav Kostúr. Asistence: Vladimír Doha 4, Zdeněk Pekárek 2, Michael Resler 2, Oldřich Čevora, Jiří Lunka, Pavel Musil, Miroslav Resler. Vyloučení: 1:1, využití: 1:0. Rozhodčí: ing. Jiří Černý. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Lukáš Vavřina - Zdeněk Pekárek, Vladimír Doha, Jiří Lunka, Muichael Resler (2), Miroslav Resler, Pavel Musil, Petr Moravec, Oldřich Čevora. Sestava - Sloni Dolní Morava: Martin Opravil - Tomáš Faltus, Jiří Hlava, Roman Valčík, Jan Málek, Martin Koreň, Roman Zecha, Jaroslav Kostúr (2), Roman Valčík.