Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 05 Svitap opět otočil stav z 1:5, ale výhru proti šestici Králík vybojoval.

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 05 Svitap opět otočil stav z 1:5, ale výhru proti šestici Králík vybojoval.

05 Svitap opět otočil stav z 1:5, ale výhru proti šestici Králík vybojoval.

Vytvořeno:16. 5. 2014, 7:36   (upraveno 24. 8. 2014, 21:03)
Anotace:Králičtí s nebezpečnou bratrskou dvojicí Šponarů vlétli do zápasů a ve 14. minutě už Svitap prohrával 1:5. Králičtí ale své tempo neudrželi a postupně odpadali a Svitap srovnal krok, skóre a nakonec rozhodl v posledním dějství o své výhře, když hattricku dosáhl Miroslav Resler a Vladimír Doseděl.

Svitap-Krajánci Ústí nad Orlicí - IHC Králíky 12:9 (1:4, 4:2, 4:3, 3:0)

Na začátku 2. minuty Krajánci tradičně prohrávali, když se trefil Jiří Hlava - 0:1. Za dalších 27 sekund se prosadil rychlý Jaroslav Šponar a přes obránce zvýšil na 0:2. Stejný hráč se prosadil i v 7. minutě na 0:3. Ani ne za minutu sice snížil Pavel Musil na 1:3, ale úvodní dějství zakončil ve 12. minutě dokončeným hattrickem Jaroslav Šponar na 1:4. Hned ve 14. minutě stejný hráč skóroval na 1:5 a bylo vidět, že Svitap se stále marně hledá a nenachází na rychlé králické útočníky vhodnou zbraň. Za dalších 48 sekund ale snížil Michael Resler bekhendovou střelou na 2:5. Z gólu se Svitap ale radoval necelé dvě minuty, když Martin Šponar odpověděl na 2:6. Ve 20. minutě se ale prosadil Petr Lustyk na 3:6 a ve 21. minutě Vladislav Doseděl na 4:6. Druhou část pak zakončil opět Petr Lustyk na 5:6. Ve 25. minutě ale Petr Milták odpověděl na 5:7. K obratu pak zavelel ve 26. minutě po individuální akci Miroslav Resler a snížil na 6:7 a ve 29. minutě stejný hráč vyrovnal na 7:7. Ve 30. minutě pak dokonal obrat Vladislav Doseděl na 8:7. Králičtí se ale nevzdávali a ve 30. minutě Martin Šponar vyrovnal na 8:8. Ve 32. minutě ale dokončil svůj hattrick Miroslav Resler a Svitap opět vedl - 9:8. Na konci 33. minuty naposledy Králičtí zahrozili a Jaroslav Šponar svým pátým gólem v utkání vyrovnal na 9:9 a zakončil tak třetí čtvrtinu. Rozhodnutí přišlo v posledním dějství. Králickým došly síly a ve 38. minutě se prosadil přesnou střelou Josef Crha na 10:9 a stejný hráč svůj kousek zopakoval ve 43. minutě - 11:9. Utkání zakončil a výhru pečetil v poslední minutě zápasu dokončeným hattrickem Vladislav Doseděl - 12:9.

Fakta - branky: Miroslav Resler 3, Vladislav Doseděl 3, Petr Lustyk 2, Josef Crha 2, Michael Resler, Pavel Musil - Jaroslav Šponar 5, Martin Šponar 2, Jiří Hlava, Petr Milták. Asistence: Miroslav Resler 3, Tomáš Lesák 2, Josef Crha, Vladislav Doseděl, Pavel Musil, Michael Resler, Lubomír Nespěšný - Jaroslav Šponar 3, Martin Šponar 2, Petr Milták. Rozhodčí: Jiří Černý. vyloučení: 1:3. Sestava - Svitap-Krajánci Ústí: Milan Beneš - Miroslav Resler, Josef Crha, Michael Resler, Pavel Musil, Tomáš Lesák, Lubomír Nespěšný, Vladislav Doseděl, Petr Lustyk. Sestava - IHC Králíky: Pavel Kalianko - Martin Šponar, Jaroslav Šponar, Petr Milták, Jan Milták, Petr Sedlák, Jiří Hlava.