Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 06 Doha s Pilavkou rozhodli o první prohře Krajánků....

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 06 Doha s Pilavkou rozhodli o první prohře Krajánků....

06 Doha s Pilavkou rozhodli o první prohře Krajánků....

Vytvořeno:10. 6. 2011, 6:12   (upraveno 26. 4. 2012, 22:46)
Anotace:Oba celky bez několika klíčových hráčů v sestavě předvedly pěkný in-line hokej. Z množství šancí na obou stranách ale nakonec vyšli vítězně lanškrounští Čerti a uštědřili ústeckým Krajánkům první prohru v soutěži.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Čerti Lanškroun 5:6 (1:0, 1:3, 1:0, 2:3)

Krajánci vstoupili do zápasu velmi aktivně a v první čtvrtině si vypracovali řadu vyložených šancí, ale udeřili až dvanáct sekund před koncem čtvrtiny. Po asistenci Josefa Crhy mířil přesně Tomáš Lesák - 1:0. Hned v úvodu druhé části ve 13. minutě uvolnil Rostislav Pilavka Vladimíra Dohu a ten vyrovnal na 1:1. To Krajánky nerozhodilo a po další řadě šancí vrátil ústeckému celku vedení po asistenci Roberta Ondráčka Stanislav Husák st. vedení - 2:1. Přesně za minutu po spolupráci s Vladimírem Dohou ale Rostislav Pilavka vyrovnal na 2:2. Na začátku 23. minuty se prosadil opět Vladimír Doha a po jeho přihrávce poslal Čerty do vedení Roman Havelka - 2:3. Třetí část načnuli lépe Krajánci a ve 27. minutě proměnil své sólo přes celé hřiště ve vyrovnávací branku Pavel Musil - 3:3. Rozhodnutí přinesla až poslední, a to čtvrtá čtvrtina.  Hned v úvodu byl na začátku akce brankář Martin Weiss, od něj putoval puk na hůl Vladimíra Dohy a na konci akce byl Rostislav Pilavka, který Čertům vrátil vedení - 3:4. Ve 39. minutě po kombinaci Michaela Reslera a Stanislava Husák ale vyrovnal Josef Crha na 4:4. Ve 40. minutě se ale Krajánci dopustili při jednom střídání hned dvou faulů a na trestnou lavici museli Michael Resler a Lukáš Musil. Toho Čerti náležitě využili. Na začátku 41. minuty po přihrávce Jana Mináře skóroval Vladimír Doha - 4:5. Druhou část přesilovky využili Čerti v následující minutě a po přihrávce Rostislava Pilavky dokončil svůj hattrick Vladimír Doha - 4:6. Krajánci se v závěru zoufale snažili o změnu stavu, ale to se jim podařilo až v přesilovce a při hře bez brankáře dvanáct sekund před koncem, kdy snížil Pavel Musil po asistenci Tomáše Lesáka na konečných 5:6. Fakta - branky: Pavel Musil 2, Tomáš Lesák, Stanislav Husák st., Josef Crha - Vladimír Doha 3, Rostislav Pilavka 2, Roman Havelka. Asistence: Josef Crha, Robert Ondráček, Stanislav Husák st., Michael Resler, Tomáš Lesák - Vladimír Doha 3, Rostislav Pilavka 2, Martin Weiss. Vyloučení: 5:3. Rozhodčí: Vít Brejša (Lanškroun). Sestava - Krajánci: Karel Nečas - Robert Ondráček - Josef Crha, Stanislav Husák st. - Tomáš Lesák, Lukáš Musil - Karel Horák, Michael Resler - Pavel Musil. Sestava - Čerti: Martin Weiss - Michal Sedláček ml., Jan Boruch, Vladimír Doha, Roman Havelka, Radovan Fořt, Milan Vičar, Rostislav Pilavka, David Kocian, Jan Minář.