Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 10 Krajánci se konečně střelecky prosadili a byla z toho třetí výhra v soutěži

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 10 Krajánci se konečně střelecky prosadili a byla z toho třetí výhra v soutěži

10 Krajánci se konečně střelecky prosadili a byla z toho třetí výhra v soutěži

Vytvořeno:29. 6. 2012, 7:09   (upraveno 24. 8. 2014, 23:04)
Anotace:V dalším duelu čekal na Krajánky těžký soupeř z České Třebové, a to Kohouti.Od prvních minut to byl vyrovnaný souboj a vedení se přelévalo ze strany na stranu. Tentokrát ale Krajánci měli o něco lepší mušku než soupeř a byla z toho ,,už třetí" výhra v soutěži.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Kohouti Česká Třebová 10:8 (2:2, 3:2, 4:3, 1:1)

Už ve 2. minutě po asistenci Michaela Reslera překonal Tomáše Strouhala Josef Crha - 1:0. Za dalších 34 sekund ale vyrovnal Jaroslav Kopecký na 1:1 a v 8. minutě poslal Kohouty do vedení Radek Mňuk - 1:2. Úvodní dějství ale uzavřel na konci 9. minuty po přihrávce Pavla Musila Michal Bohatý a vyrovnal na 2:2. Ve druhém dějství v 16. minutě přihrával Lukáš Musil a Pavel Musil vrátil Krajánkům vedení - 3:2. V 18. minutě sice Ondřej Mistr vyrovnal na 3:3, ale ve 22. minutě vrátil Krajánkům vedení Petr Šána po akci Pavla Musila - 4:3. Stejný hráč pak ve 24. minutě po spolupráci s Michaelem Resler zvýšil na 5:3. Za dalších 47 sekund uzavřel 2. čtvrtinu Michal Mrštný snížením na 5:4. Třetí dějství odstartovali lépe Kohouti. Ve 27. minutě srovnal skóre Jaroslav Kopecký na 5:5 a ve 28. minutě dokončil obrat Michal Soukup na 5:6. Na konci 29. minuty ale vyrovnával po spolupráci s Lubomírem Nespěšným Michael Resler na 6:6. Ve 31. minutě dokonal obrat po další přesné nahrávce Lubomíra Nespěšného Lukáš Musil - 7:6. Za dalších 24 sekund si to oba zopakovali a bylo to už 8:6. Ve 33. minutě zvýšil Michael Resler po asistenci Tomáše Lesáka na 9:6 a ve 36. minutě odpověděl Michal Soukup snížením na 9:7 a uzavřel tak 3. čtvrtinu. Hned v úvodu 4. části zaokrouhlil stav na 10:7 Michael Resler z přihrávky Lukáše Musila a dokončil tak svůj hattrick. Poslední slovo měl ve 48. minutě Břetislav Zeman, který upravil stav na konečných 10:8.

Fakta - branky: Michael Resler 3, Lukáš Musil 2, Petr Šána 2, Josef Crha, Pavel Musil, Michal Bohatý - Michal Soukup 2, Jaroslav Kopecký 2, Ondřej Mistr, Radek Mňuk, Michal Mrštný, Břetislav Zeman. Asistence: Lubomír Nespěšný 3, Lukáš Musil 2, Pavel Musil 2, Michael Resler 2, Tomáš Lesák. Vyloučení: 6:2, navíc Petr Šána (Krajánci) 10 minut osobní trest. Sestava - Krajánci: Milan Beneš - Josef Crha, Tomáš Lesák, Lukáš Musil, Pavel Musil, Michael Resler, Petr Šána, Michal Bohatý, Lubomír Nespěšný. Sestava - Lokomotiva: Tomáš Strouhal - Ondřej Mistr, Radek Mňuk, Karel Steinmetz, Michal Soukup, David Kmošek, Jaroslav Kopecký, Michal Mrštný, Břetislav Zeman.