Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 11 Zápas jako na houpačce, plno chyb hráčů i rozhodčího, plno krásných akcí, nakonec remíza

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 11 Zápas jako na houpačce, plno chyb hráčů i rozhodčího, plno krásných akcí, nakonec remíza

Vytvořeno:12. 7. 2012, 21:46   (upraveno 14. 7. 2012, 10:08)
Anotace:Neuvěřitelný zápas plný množství chyb hráčů na obou stranách, rozhodčího a naopak i plno pěkných akcí. To byl zápas třetího kola druhé ligy Oblastního přeboru s celkem Králík. Oba celky nevedly o více než dvě branky, naposledy Krajánci 11:9, ale ani toto slibné vedení v nervózním závěru neudrželi, když předčasně museli do kabin Michael Resler a Pavel Musil.

IHC Králíky - Krajánci Ústí nad Orlicí 11:11 (2:2, 5:3, 2:5, 2:1)

Už ve 4. minutě překonal Dana Wotawu Michal Šverák a Králičtí vedli 1:0. Ani ne za minutu ale vyrovnal po asistenci Michala Bohatého Josef Crha - 1:1. V následující minutě vrátil soupeři vedení Jaroslav Šponar - 2:1. Za dalších 26 sekund ale využil přesnou nahrávku Josefa Crhy Lukáš Musil a vyrovnal na 2:2 a zakončil tak úvodní čtvrtinu. Ve 14. minutě si to oba zopakovali a opět po přihrávce Josefa Crhy skóroval Lukáš Musil a poslal Krajánky do vedení - 2:3.  To soupeře nabudilo a v 15. minutě vyrovnal Michal Šverák na 3:3 a v 16. minutě Jaroslav Šponar poslal Králické do vedení - 4:3. Stejný hráč pak dokončil svůj hattrick a zvýšil v 18. minutě na 5:3. V 19. minutě se povedl stejný kousek Lukáš Musilovi na druhé straně, který také dokončeným hattrickem snížil na 5:4. Ve 21. minutě po akci Pavla Musil pak dokonce Petr Šána vyrovnal na 5:5. Soupeř ale do konce druhé čtvrtiny odpověděl dvakrát. Ve 23. minutě vrátil soupeři vedení dokončeným hattrickem Michal Šverák 6:5 a na konci 24. minuty zvýšil Jan Milták na 7:5. Ve třetí části ve 26. minutě po asistenci Josefa Crhy snížil Petr Šána na 7:6. Ve 27. minutě odpověděl Jaroslav Šponar na 8:6.  Za dalších 34 sekund se prosadil individuálně Petr Šána a dokončeným hattrickem snížil na 8:7. Ve 29. minutě využili chyby Krajánků Králičtí a Jaroslav Šponar zvýšil 9:7. Ve  31. minutě po asistenci Michaela Reslera snížil Jan Peška na 9:8, aby po další asistenci Michaela Reslera Lukáš Musil vyrovnal na 9:9. Úspěšnou třetí část zakončili Krajánci po kombinaci Michaela Reslera a Jana pešky, když vedoucí branku vsítil Lukáš Musil - 9:10. Ve 42. minutě pak Krajánci dokonce zvýšili po přihrávce Lukáše Musila a branceJana Pešky na 9:11. Ve 45. minutě ale Králičtí využili přesilovku a Martin Šponar snížil na 10:11, aby ve 47. minutě vyrovnal na konečných 11:11 Michal Šverák. V závěru se ještě předvedli ve rvačce dva nejstarší matadoři Pavel Musil a Jan Milták, ale na výsledku to již nic nezmenilo.

Branky - Krajánci: Lukáš Musil 5, Petr Šána 3, Jan Peška 2, Josef Crha.

Asistence - Krajánci: Josef Crha 3, Michael Resler 3, Lukáš Musil, Pavel Musil, Michal Bohatý, Jan Peška.

Tresty - 10 minut: Michael Resler a Pavel Musil.