Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 12 Krajánci překvapivě lehce přejeli mdlé Kapry a vysoko je porazili!!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 12 Krajánci překvapivě lehce přejeli mdlé Kapry a vysoko je porazili!!

12 Krajánci překvapivě lehce přejeli mdlé Kapry a vysoko je porazili!!

Vytvořeno:14. 7. 2012, 10:06   (upraveno 14. 7. 2012, 10:47)
Anotace:V minulém kole dlouhoňovičtí Kapři Krajánky porazili a i nyní se čekal minimálně vyrovnaný zápas. Po nešťastné remíze s Králickým celkem se ale Krajánci brzy vzpamatovali a předvedli mnohem lepší vystoupení, které okořenili i množstvím branek v síti Kaprů a nakonec zaslouženě vysoko zvítězili.

Kapři Dlouhoňovice - Krajánci Ústí nad Orlicí 6:16 (2:5, 0:2, 1:3, 3:6)

V 5. minutě šli Krajánci po akci Jana Pešky a brance Josefa Crhy do vedení - 0:1. V 7. minutě ale vyrovnal Tomáš Plundra na 1:1. To Krajánky neodradilo od útočení a po akci Josefa Crhy vrátil ústeckému celku vedení Jan Peška - 1:1. Na začátku 11. minuty pak po indivudální akci zvýšil Petr Šána na 1:3. Ve 12. minutě ale snížil Václav Dvořák na 2:3, ale to ještě nebylo vše. Za dalších 29 sekund odpověděl po asistenci Lukáše Musila Petr Šána na 2:4 a za dalších 13 sekund po další ideální přihrávce Lukáše Musila zakončil úvodní čtvrtinu brankou Pavel Musil - 2:5. Ve druhé části padly pouze dvě branky a opět do sítě Libora Hrdiny v brance Kaprů. Ve 20. minutě dorazil střelu Michaela Reslera Josef Crha a zvýšil na 2:6 a na konci 22. minuty po další asistenci Michaela Reslera skóroval jan Peška na 2:7. Ve třetím dějství jako první skórovali opět Krajánci. Po přihrávce Jana Pešky ve 25. minutě se ujala střela Michaela Reslera a Krajánci vedli už 2:8. Na konci 35. minuty se prosadil Petr Šána a po jeho asistenci zvýšil Lukáš Musil na 2:9. Ve 36. minutě se povedla Krajánkům kombinace, když po přihrávkách Michaela Reslera a Tomáše Lesáka zvýšil dokončeným hattrickem Petr Šána na 2:10. Za dalších 17 sekund se ale prosadili Kapři a Tomáš Plundra snížil na 3:10 a zakončil tak třetí dějství. Krajánci zahájili poslední čtvrtinu ale opět dobře. Ve 37. minutě  se individuálně prosadil sólem přes celé hřiště Jan Peška a zvýšil dokončeným hattrickem na 3:11. Ve 38. minutě dorážel střelu Michalea Reslera za záda Jana Hrdiny Petr Šána - 3:12. Na konci 40. minuty Kapři snížili Markem Keprtou na 4:12. Ve 41. minutě po asistenci Josefa Crhy odpověděl Michael Resler na 4:13. Za dalších 9 sekund se prosadil Pavel Musil a z jeho přihrávky zvýšil Lukáš Musil dokončeným hattrickem na 4:14. Ve 43. minutě po asistenci Lukáše Musila upravil stav na 4:15 Tomáš Lesák. Ve 47. minutě přišli dvakrát na řadu i Kapři. nejprve snížil na 5:15 Václav Dvořák a za dalších 10 sekund David Baier na 6:15. Za dalších 15 sekund se ale po vhazování prosadil Michael Resler a dokončeným hattrickerm zakončil utkání na konečných 6:16.

Branky - Krajánci: Petr Šána 4, Lukáš Musil 3, Michael Resler 3, Jan Peška 3, Josef Crha, Tomáš Lesák, Pavel Musil.

Asistence Krajánci: Michael Resler 4, Lukáš Musil 3, Josef Crha 2, Jan Peška 2, Tomáš Lesák, Pavel Musil, Petr Šána.