Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 20 Ve druhé polovině došlo k obratu a Krajánci poprvé v sezóně prohráli!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 20 Ve druhé polovině došlo k obratu a Krajánci poprvé v sezóně prohráli!

20 Ve druhé polovině došlo k obratu a Krajánci poprvé v sezóně prohráli!

Vytvořeno:18. 2. 2013, 12:53
Anotace:V posledním duelu základní části 1.ligy měli Krajánci za soupeře HC Třebovici. V utkání již o nic nešlo, oba soupeři měli jisté své umístění. Přesto se hrál pěkný hokej. Krajánci vedli 2:0, ovšem vlastními chybami o vedení ve druhém poločase přišli a nakonec odešli zaslouženě poraženi. V semifinále je čeká v pondělí 4.3.2013 celek HC Devils, který si poradil s obhájcem Proplastem Ústí.

Krajánci Ústí nad Orlicí - HC Třebovice 2:4 (2:0, 0:4)

Krajánci vstoupili do zápasu šťastně a po asistenci Josefa Crhy otevřel skóre utkání Michal Bohatý - 1:0. V 11. minutě předvedli spolupráci syna a otce nahravač Lukáš Musil a zakončovatel Pavel Musil, který zvýšil už na 2:0. Vedení Krajánci drželi přes několik vyložených šancí na obou stranách až do 24. máinuty, kdy uvolnil Tomáš Jiruf Tomáše Sirového, který snížil na 2:1. Ve 27. minutě pak po akci Tomáše Sirového pak dokonce vyrovnal Petr Voříšek - 2:2. Krajánci znervózněli, začali ztrácet puky a ve 30. minutě uhodilo znovu. Po přihrávce Zdeňka Vytlačila dokončil obrat Jiří Drobný - 2:3. Ve 39. minutě pak pečetil výhru po akci Tomáše Jirufa Josef Masstík - 2:4. Krajánci pak zkoušeli téměř dvě minuty hru bez brankáře, ale branka již nepadla.

Fakta - branky: Michal Bohatý, Pavel Musil - Tomáš Sirový, Petr Voříšek, Jiří Drobný, Josef Mastík. Asistence: Josef Crha, Lukáš Musil - Tomáš Jiruf 2, Tomáš Sirový, Zdeněk Vytlačil. Rozhodčí: Halbrštát,  Melichar. Vyloučení:0:4. Sestava - Krajánci: Milan Beneš - Michal Bohatý, Josef Crha, Karel Mifek, Lukáš Musil, Pavel Musil, Lubomír Nespěšný, Michael Resler, Tomáš Rozlílek, Dušan Schlögl, Michal Schlögl. Sestava - Třebovice: David Kolář - Miroslav Auer, Jiří Drobný, Daniel Dvořák, Tomáš Jiruf, Václav Karban, Josef Mastík, Tomáš Mikulecký, Jaroslav Mládek, Tomáš Sirový, Jiří Voříšek, Petr Voříšek, Zdeněk Vytlačil.