Spoluhráči.cz klub TJ Lokomotiva Č.B. - dorost dokumenty a články Loko ČB - Hradiště 3:0

Neděle 07.09.2008, 5. kolo

Loko ČB – TJ Hradiště                       3:0 (1:0)

První poločas přinesl oboustranně neurovnanou nervózní hru plnou nepřesností. Ve 20. minutě dobře hrající Kapoun našel ideální přihrávkou za obranu nabíhajícího Fošuma, který střelou podél brankáře otevřel brankový účet.  Po obdržené brance hosté hru vyrovnali a vytvořili si nebezpečné standardní situace a z hrubých chyb v rozehrávce i šance, koncovka soupeře ale byla nepřesná. Ve druhé půli přišla v 57. minutě druhá uklidňující branka, která poté zpřesnila hru a kombinaci. Kapoun pronikl do pokutového území a ač nedovoleně bráněn, přiťukl míč Šverclovi, který krásnou technickou střelou k tyči nedal brankáři sebemenší šanci – 2:0. O dalších šest minut později Švercl z trestného kopu zahrávaného z rohu hřiště přesně našel nabíhajícího Bureše, který povedenou hlavičkou zvýšil na rozdíl tří branek. Závěr utkání se dohrával za převahy domácího týmu, který nepřistustil komplikace a aktivní hrou již soupeře do žádné šance nepustil. Naopak se do střelecké listiny mohli zapsat po pohledných akcích další hráči, neujmula se mimo jiné výborná hlavička Hausera, které chyběla jen přesnost.

Branky: 20´ Fošum 1:0, 57´ Švercl 2:0, 63´ Bureš 3:0.Střely na branku 9:0, mimo 4:5, rohy 4:1, fauly 25:21, ofsajdy 2:1, ŽK 2:0 (69´ Křelina, 80´ Švercl), rozhodčí Hrkal.Sestava: Búda /6/ – Brousek /7/, Křelina /5/ (Bohůnek), Čapek /7/, Hauser /7/ (Pytel) – Bureš /8/, Kapoun /8/, Švercl /8/, Tauber /7/ (Beneda) – Chmela /6/, Fošum /7/ (Špírek).Nejlepší hráč: Kapoun, hodnocení mužstva: průměrný výkon  Střelci branek:5 – Chmela Tomáš4 – Fošum Robert2 – Bureš Otto1 – Tauber Lukáš, Švercl Michal1 – vlastní Příští program:Sobota 13.9.08, 10:00                    SK Čtyři Dvory – Loko ČB