Spoluhráči.cz klub TJ Lokomotiva Č.B. - dorost dokumenty a články Loko ČB - Soběslav 6:1

Sobota 20.09.2008, 7. kolo

Loko ČB – FK Rašelina Soběslav                     6:1 (2:0)

Průběh utkání částečně ovlivnilo vyloučení hostujícího brankáře, který našim hráčům za dvoubrankového vedení cestu za vítězstvím notně ulehčil. I přesto lze hráče pochválit, neboť i při vyrovnaném počtu hráčů na hřišti byli rozhodně lepším týmem s územní převahou. První dvě branky padly po uplatněném důrazu Kapouna. V 19. minutě po hezké akci a centru Chmely, kterou započal Baloun, musel branku potvrdit až asistent rozhodčího. Po půlhodině hry se do odraženého míče opřel Švercl a jeho nevídaná křižná rána skončila na tyči přihlížejícího brankáře. Ve 40. minutě šel důsledně za míčem opět Kapoun a propasíroval po sérii soubojů v pokutovém území míč do sítě podruhé. To psychicky neunesl hostující brankář, který během několika vteřin dostal za kritiku rozhodčího dvě žluté karty…. Po přestávce se dvakrát prosadil Fošum. Nejdříve zužitkoval brejk po přihrávce Balouna a o čtyři minuty později se na levé straně opřel do míče přes bránícího hráče a míč zapadl po křižné střele k tyči bezmocného brankáře. Pátou branku přidal přímo z „nepovedeného“ rohu Švercl, když předtím hlavičkoval ze standardní situace Bohůnek do tyče a odražený míč vytáhl Hauserovi konečky prstů brankář na rohový kop. V 70. minutě potrestal napadáním Chmela obranou chybu soupeře šestou brankou. Hosté alespoň vsítili po jediné přímé střele na branku čestný úspěch, na kterém se po uvolnění na levé straně podílel brankář Vaňas.

Branky: 19´ Kapoun 1:0, 40´ Kapoun 2:0, 48´ Fošum 3:0, 52´ Fošum 4:0, 65´ Švercl 5:0, 70´ Chmela 6:0, 78´ 6:1.Střely na branku 11:1, mimo 1:1, rohy 6:2, fauly 20:22, ofsajdy 1:1, ŽK 3:3 (20´ Kapoun, 25´ Chmela, 82´ Beneda), ČK 0:1, rozhodčí Hrkal.Sestava: Vaňas /6/ – Brousek /7/, Ohrazda /8/ (Pytel), Bohůnek /7/, Hauser /7/  – Tauber /8/, Baloun /8/ (Samec /6/), Kapoun /8/, Švercl /8/ – Chmela /7/, Fošum /7/ (Beneda /5/).Nejlepší hráč: Baloun, hodnocení mužstva: dobrý výkon