Spoluhráči.cz klub TJ Lokomotiva Č.B. - dorost dokumenty a články Milevsko - Loko ČB 2:6

Sobota 16.08.2008, 2. kolo – UMT

FC ZVVZ Milevsko – Loko ČB             2:6 (1:3)

Vstup do nové sezóny se na umělé trávě v Milevsku za trvalého vydatného deště hostům vydařil. Již v 6. minutě Šverclův centrovaný trestný kop našel Bureše, jehož slabou hlavičku brankář propustil za svá záda. V 19. minutě zakončil Chmela povedenou individuální akci středem hřiště nepříjemnou přízemní střelou – 0:2. Vzápětí vsítili domácí kontaktní branku po šťastně tečovaném přízemním trestném kopu ze strany. Ve 37. minutě našel centr Fošuma na zadní tyči Chmelu, který s přispěním obránce zvýšil – 1:3. V závěru poločasu napravil své zaváhání Vaňas a pokus soupeře z pěti metrů zneškodnil. V 56. minutě obral soupeře v rohu hřiště o míč Chmela a přízemní střelou z ostrého úhlu zkompletoval hattrick. Poté v rozmezí deseti minut nejdříve povedená Fošumova střela bez přípravy přeplachtila brankáře a v 65. minutě si po autovém vhazování Fošuma srazil dezorientovaný obránce hlavou míč do vlastní sítě – 1:6. Hosté v závěru kontrolovali průběh utkání a dovolili domácím zkorigovat výsledek až minutu před koncem povedenou střelou ze střední vzdálenosti.

Branky: 6´ Bureš 0:1, 19´ Chmela 0:2, 21´ 1:2, 37´ Chmela 1:3, 56´ Chmela 1:4, 60´ Fošum 1:5, 65´ vlastní 1:6, 89´ 2:6.

Střely na branku 4:9, mimo 2:4, rohy 4:5, fauly 10:14, ofsajdy 0:3, ŽK 0:0, rozhodčí Rinth.

Sestava: Vaňas /7/ – Brousek /7/, Bohůnek /8/, Ohrazda /8/ (Pytel), Hauser /8/ (Kapoun /7/) – Bureš /8/, Březina /8/ (Samec), Švercl /8/, Tauber /7/ (Beneda)  – Chmela /8/, Fošum /7/. Hodnocení mužstva: velmi dobrý výkon, nejlepší hráči: Chmela, Švercl.  Příští utkání:              Neděle 24.08.08      10:00              Loko ČB – SK Rudolfov