Spoluhráči.cz klub TJ Lokomotiva Č.B. - dorost dokumenty a články Slavia ČB - Loko ČB 0:1

Sobota 27.09.2008, 8. kolo

Slavia ČB – Loko ČB                     0:1 (0:0)

Další budějovické derby bylo bojovné a moc fotbalové krásy nepobralo. Domácí, krčící se na chvostu tabulky, nastoupili s odhodláním konečně naplno bodovat a přizpůsobili tomu i způsob hry nakopávaných míčů, kterému se naši hráči od desáté minuty přizpůsobili. K vidění tak bylo množství osobních soubojů převážně mezi oběma vápny s minimem kloudných akcí a zakončení. První se naskytla v 6. minutě soupeři. Po rohovém kopu hlavičkoval osamocený hráč naštěstí mimo branku. Po půlhodině hry stálo štěstí naopak na straně soupeře. Po dvou Šverclových rohových kopech nejdříve nastřelil Křelina ranou z hranice pokutového území spoluhráče a o pět minut později hlavičkoval Chmela do tyče. Po přestávce pokračoval souboj nepřesnostmi, z kterých ale vyplývaly pouhé náznaky šancí. O šťastném vítězství rozhodla 89. minuta. Sporný rohový kop šel zahrávat Baloun, který uplatnil signál všech hráčů  v malém pokutovém území, z kterého se Bureš nechytatelnou hlavičkou nemýlil.

Branka: 89´ Bureš 0:1.Střely na branku 2:4, mimo 3:2, rohy 5:5, fauly 19:14, ofsajdy 0:0, ŽK 2:2 (64´ Hauser, 92´ Chmela), rozhodčí Sebera ml..Sestava: Vaňas /5/ – Brousek /5/, Křelina /3/ (Bureš /6/), Bohůnek /7/, Hauser /5/  – Tauber /6/ (Beneda), Baloun /7/, Kapoun /6/, Švercl /6/ – Chmela /6/, Fošum /5/ (Samec).Nejlepší hráč: Bohůnek, hodnocení mužstva: špatný výkon Střelci branek:7 – Fošum Robert5 – Chmela Tomáš3 – Bureš Otto2 – Švercl Michal, Kapoun Filip1 – Tauber Lukáš1 – vlastní