Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 07 Se Somou držel Lomax krok pouze první třetinu, zlomem bylo vyloučení Filipa Sajdla do konce utkání!!!

Lomax Česká Třebová – článek 07 Se Somou držel Lomax krok pouze první třetinu, zlomem bylo vyloučení Filipa Sajdla do konce utkání!!!

Vytvořeno:27. 2. 2022, 22:29   (upraveno 27. 2. 2022, 22:35)
Anotace:Nejlepší celek Lanškrounské hokejové ligy Soma Lanškroun předvedl, že pokud se tento tým sejde, tak nemá konkurenci. Lomax posílil o dva choceňské hráče Pešku a Sajdla a v úvodní dvacetiminutovce byl Somě vcelku vyrovnaným soupeřem. Zlom přišel ve druhé třetině, kdy byl do konce utkání vyloučen Filip Sajdl a tím se zcela otupila útočná síla Lomaxu. Soma se chytla a začala předvádět nevídané kombinace a střílela jednu braku za druhou..

Lomax Česká Třebová - Soma Lanškroun 1:14 (1:2, 0:6, 0:6)

Už ve 2. minutě po rychlé kombinaci Radka Holínky a Dušana Bařici otevřel skóre utkání Kamil Skoumal - 0:1. Lomax našel odpověď na konci 4. minuty, kdy po pasu Martina Hapaly proměnil své sólo Jan Peška - 1:1. V 9. minutě ale vrátil Somě vedení  David Kocián po akci  Miroslava Hotvátha - 1:2.

Do druhé třetiny vstoupila Soma rychlým gólm Dušana Bařici po asistenci Kamila Skoumala - 1:3. Ve 27. minutě se prosadil po přihrávce Michala Kilčického od modré Břetislav Zeman a zvýšil na 1:4. Ve 28. minutě byl do konce vyloučen za nesportovní chování Filip Sajdl a branlostroj Somy se rozjel na plné obrátky. Ve 29. minutě se opět prosadil Michal Kilčický a z jeho přihrávky znovu skóroval Břetislav Zeman - 1:5. Ve 31. minutě po akci Kamila Skoumala překonal Pavla Peterku Dušan Bařica - 1:6. Ve 33. minutě přihrával Michal Kilčický a početní výhodu zužitkoval  David Kocián - 1:7. Druhou část pak uzavřel ve 37. minutě  dokončeným hattrickem Dušan Bařica po akci Kamila Skoumala - 1:8.

Poslední dějství se plně podobalo druhé třetině. Ve 47. minutě využil další početní výhodu Lukáš Zeman po přihrávce Michala Kilčického - 1:9. Za dalších 58 sekund dokončil svůj hattrick také  David Kocián po přesné přihrávce Michala Kilčického - 1:10. Na konci 52, minuty mířil přesně i Michal Kilčický po akci Davida Kociána - 1:11. V 53. minutě se zapsal mezi střelce i Miroslav Horváth po další přesné přihrávce Michala Kilčického - 1:12. V 56. minutě proměnil nařízené trestné střílení Kamil Skoumal - 1:13. Dvě sekundy před koncem vsítil poslední branku utkání  Michal Kilčický po kombinaci  Miroslava Horvátha a Davida Kociána - 1:14.

Fakta - branky: Jan Peška - David Kocián 3, Dušan Bařica 3, Michal Kilčický 2, Kamil Skoumal 2, Břetislav Zeman 2, Miroslav Horváth, Lukáš Zeman. Adistence: Martin Hapala - Michal Kilčický 6, Kamil Skouml 3, Miroslav Horváth 2, Radek Holinka, Dušan Bařica. Rozhodčí: Nastoupil Jan. Vyloučení: 4:4, navíc Filip Sajdl Lomax OK, využití: 0:3. Sestava - Lomax Česká Třebová: Pavel Peterka - Jaroslav David, Martin Hapala (2), Michael Resler (2), Vladimír Vilímek, Martin Motyčka (2), Martin Zatočil (2), Miroslav Pachl, Aleš Nosál, Jan Peška, Filip Sajdl (20). Sestava - Soma Lanškroun: Misiorz (2) - Břetislav Zeman (2), Radek Holinka, Miroslav Horváth,  Josef Havlík (2), Kamil Skoumal, David Kocián, Michal Kilčický, Dušan Bařica, Lukáš Zeman, Radek Alka (2).