Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 10 Dva hattricky soupeře (HC Těchonín – Chudý + Holub) znamenaly další prohru českotřebovského Lomaxu ve finálové šestce!

Lomax Česká Třebová – článek 10 Dva hattricky soupeře (HC Těchonín – Chudý + Holub) znamenaly další prohru českotřebovského Lomaxu ve finálové šestce!

Vytvořeno:28. 3. 2022, 14:07
Anotace:Ani další zápas s černým koněm soutěže (HC Těchonín) neznamenal pro Lomax body. Další hráči se ocitli na marodce, další dali přednost horám a nebo museli prostě do práce. Přesto českotřebovský celek bojoval, ale doslova smolné branky přinesly jeho druhou prohru ve finálové skupině.

Lomax Česká Třebová – HC Těchonín 1:7 (0:2, 1:2, 0:3)

Zápas se hrál v rychlém tempu, ale na některých hráčích Lomaxu bylo už znát, že hrají šestý zápas v osmi dnech, a tak získával Těchonín stále více ze hry. Ale až v 11. minutě se trefil se štěstím Radovan Holub a Těchonín vedl 0:1. V 16. minutě se štěstěna opět přiklonila na stranu Radovana Holuba, který po přihrávce Radka Fišera zvýšil na 0:2.

Ve druhé části Těchonínu pomohla početní výhoda, kterou zužitkoval hned v úvodu třetiny Michal Ordoš po spolupráci s Radovanem Holubem – 0:3. Ve 37. minutě pak Těchonín dosáhl dalšího šťastného gólu po akci Radovana Holuba a šťastné střele Jana Chudého – 0:4. Až ve 39. minutě poslal Miroslav Resler pas na najetého Jiřího Lunku a jeho střela skončila za zády těchonínského brankáře – 1:4.

Více už ale Lomax nedokázal. Ve 43. minutě se prosadil individuálně Jan Chudý na 1:5 a stejný hráč pak dokončil svůj hattrrick v 56. minutě po spolupráci s Ondrou Exlerem – 1:6. V 58. minutě pak pečeti zaslouženou výhru Těchonína také dokončeným hattrickem Radovan Holub po akci Václava Šegity v početní výhodě – 1:7.

Fakta - branky: Jiří Lunka – Jan Chudý 3, Radovan Holub 3, Michal Ordoš. Asistence: Miroslav Resler – Radovan Holub 2, Radek Fišer, Václav Šegita, Ondřej Exler. Vyloučení: 2:0, využití: 0:2. Rozhodčí: ???. Sestava - Lomax Česká Třebová: Pavel Peterka - Jaroslav David, Michael Resler, Miroslav Resler, Martin Zatočil, Jiří Lunka, Tomáš Bezdíček, Vladimír Vilímek, Richard Vaníček (2), Miroslav Pachl (2), Aleš Nosál. Sestava – HC Těchonín: Ondřej Šolc – Radek Fišer, Václav Šegita, David Ordoš, Josef Matyáš, Michal Šparlinek, Michal Ordoš, Ondřej Exler, Jan Chudý, Martin Vítek, Radovan Holub.