Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 11 Lomax si prohrál zápas s lanškrounskými Tygry hlavně ve druhé třetině!

Lomax Česká Třebová – článek 11 Lomax si prohrál zápas s lanškrounskými Tygry hlavně ve druhé třetině!

11 Lomax si prohrál zápas s lanškrounskými Tygry hlavně ve druhé třetině!

Vytvořeno:28. 3. 2022, 14:08
Anotace:Lomax nestačil ani na dalšího soupeře z finálové šestky. Přestože Tygři, stejně tak jako Lomax, nebyli kompletní, tak hlavně ve druhé části českotřebovský celek přehráli a zaslouženě zvítězili i díky hattricku Ondřeje Havlíčka.

Lomax Česká Třebová – HC Tygři Lanškroun 1:5 (1:1, 0:3, 0:1)

Do utkání vstoupil Lomax neohroženě a místy i soupeře zatlačil do defenzívy. V 9. minutě po rychlé kombinaci Michaela Reslera a Tomáše Bezdíčka překonal pohotově  brankáře Vojtěcha Přikryla Filip Krystl – 1:0. To soupeře na chvilku zaskočilo, ale v závěru první třetiny se mu přece jenom podařilo vyrovnat, když přihrávku Jonáše Dvořáka zužitkoval Ondřej Havlíček – 1:1.

Druhá část ale Lomaxu totálně nevyšla. Hned v úvodu ve 22. minutě po kombinaci Matěje Vičara a Filipa Švejdy dokonal obrat opět Ondřej Havlíček – 1:2. Ve 28. minutě se prosadil individuálně Petr Mík ml. – 1:3 a druhou nepovedenou část Lomaxu uzavřel ve 27. minutě  Alexandr Martínek  po přihrávce Ondřeje Havlíčka – 1:4.

Ve třetí části se sice Lomax snažil s výsledkem něco udělat, ale v 53. minutě pečetil po špatném střídání Lomaxu výhru Tygrů dokončeným hattrickem Ondřej Havlíček po spolupráci s Jonášem Dvořákem – 1:5.

Fakta - branky: Filip Krystl – Ondřej Havlíček 3, Alexandr Martínek, Petr Mík ml. Asistence: Michael Resler, Tomáš Bezdíček – Jonáš Dvořák 2, Filip Švejda, Matěj Vičar. Vyloučení: 1:2, využití: 0:0. Rozhodčí: ???. Sestava - Lomax Česká Třebová: Pavel Peterka - Jaroslav David, Michael Resler, Miroslav Resler, Martin Zatočil, Tomáš Bezdíček, Vladimír Vilímek, Filip Krystl, Petr Dobiáš (2), Radim Juruj, Martin Kuda. Sestava – HC Tygři Lanškroun: Vojtěch Přikryl – Alexandr Martínek (2), Milan Vičar, Michal Šauer, Václav Dlesek, Ondřej Havlíček, Petr Mík ml., Petr Mík st., Jonáš Dvořák, Filip Švejda (2), Matěj Vičar.