Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 12 Dvě vyrovnané třetiny na Skala team nestačily, rozhodlo se v prostřední části

Lomax Česká Třebová – článek 12 Dvě vyrovnané třetiny na Skala team nestačily, rozhodlo se v prostřední části

Vytvořeno:2. 12. 2019, 13:27   (upraveno 3. 6. 2020, 10:22)
Anotace:Proti Skala teamu se Lomaxu dlouhodobě nedaří, a to se ukázalo i v tomto zápase, kdy rozhodovala větší zkušenost hráčů protivníka. K bodům nestačil ani vynikající výkon brankáře Pavla Peterky, a tak ve čtvrtém utkání to je již druhá prohra Lomaxu v druhé části soutěže...

Lomax Česká Třebová n- Skala team Ústí nad Orlicí 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)

Už ve 4. minutě uvolnil u červené čáry Michael Resler Jiřího Lunku, který se prosadil přes obránce a umístěnou střelou překonal brankáře Milana Beneše v brance Skala teamu - 1:0. Z vedení se Lomax těšil téměř sedm minut, ale po rychlé akci Oldřicha Čevory a brance Petra Moravce bylo srovnáno na 1:1. Pohromou pro Lomax byla prostřední část. Hned v jejím úvodu zaútočil po pravé straně David Provazník a po jeho přihrávce střílel přesně Jaroslav Horák a dokonal tak obrat na 1:2. Ve 23. minutě si Skala team vytvořil tlak ve třetině Lomaxu a střelu Oldřicha Čevory dorazil za záda Pavla Peterky Martin Linhart - 1:3. Na samém začátku 26. minuty vysunul Oldřich Čevora Petra Moravce a jeho střelu sice Pavel Peterka vyrazil, ovšem do hrudi vracejícího se Martina Kudy a bylo to už 1:4. V posledním dějství Lomax hledal sílu ke zkorigování výsledku, ale marně. Skala team byl v ráži a ve 29. minutě vyhrál Oldřich Čevora vhazování a Petr Moravec přesnou střelou dokonal svůj hattrick - 1:5. Ve 41. minutě předvedl Lomax velmi pěknou kombinační akci a po přihrávkách Michala Schlögla a Jiřího Lunky zakončoval Michael Resler střelou k tyči na konečných 2:5.

Fakta - branky: Jiří Lunka, Michael Resler - Petr Moravec 3, Jaroslav Horák, Martin Linhart. Asistence: Michael Resler, Jiří Lunka - Oldřich Čevora 4, David Provazník. Vyloučení: 2:2, bez využití. Rozhodčí: Holub. Sestava - Lomax Česká Třebová: Pavel Peterka - Michael Resler (2), Michal Schlögl, Jiří Lunka (2), Radim Juruj, René Peškar, Martin Krása, Tomáš Adamec, Karel Vopařil, Miroslav Čech, Martin Kuda, Martin Dobeš, Jaroslav Hamerník, Martin Šudoma. Sestava - Skala team Ústí nad Orlicí: Milan Beneš - Jan Drozd (2), Jaroslav David, Vladimír Chudý, Oldřich Čevora, Petr Moravec, Jaroslav Horák, David Provazník (2), Martin Linhart, Pavel Kulhavý.