Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 13 Lomax zakončil šestou výhrou v řadě rok 2011 a porazil TČ Němčice

Lomax Česká Třebová – článek 13 Lomax zakončil šestou výhrou v řadě rok 2011 a porazil TČ Němčice

13 Lomax zakončil šestou výhrou v řadě rok 2011 a porazil TČ Němčice

Vytvořeno:21. 12. 2011, 16:56
Anotace:Tradičně začal zápas Lomax vlažně a nepozorně a ve 2. minutě už prohrával 0:2. Ke zvratu zavelel v 8. minutě bojovník Michal Urban, který zpoza branky překvapil brankáře - 1:2. Za minutu uvolnil Martin Krása Milana Vopařila a bylo vyrovnáno - 2:2. Za další dvě minuty zakončil spolupráci s otcem Dušanem Michal Schlögl a Lomax šel do vedení - 3:2. Ve 22. minutě našel Michal Schlög u branky volného Michaela Reslera a jeho střelu následně dorazil nestárnoucí střelec Petr Blažek - 4:2. Ve 25. minutě našel Roman Juřík ideálním pasem Vladimíra Novotného, který zvýšil na 5:2. Ve 30. minutě soupeř nejdříve snížil na 5:3, ovšem po vzorné kombinaci zakončil přihrávku Michaela Reslera brankou Miroslav Čech - 6:3. O minutu později rozhozeného soupeře překvapil po přihrávce Libora Honse Milan Tomeš a zvýšil už na 7:3. Němčický kapitán následně protestoval proti výstroji Michaela Reslera a po slovních tahanicích nakonec neuspěl. Lomax na to odpověděl po akci Vladimíra Novotného a brance Milana Vopařila ve 35. minutě, kdy mladý střelec upravil na konečných 8:3.

Lomax Česká Třebová - Tepelná čerpadla Němčice 8:3 (3:2, 5:1).

Góly a asistence Lomaxu: 8. Michal Urban, 9. Milan Vopařil (Martin Krása), 11. Michal Schlögl (Dušan Schlögl), 22. Petr Blažek (Michael Resler), 25. Vladimír Novotný (Roman Juřík), 30. Miroslav Čech (Michael Resler), 31. Milan Tomeš (Libor Hons), 35. Milan Vopařil (Vladimír Novotný).

Vyloučení Lomaxu: Milan Tomeš (2), Vladimír Novotný (2).