Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 14 Lumius vrátil Lomaxu porážku ze třetí ligy

Lomax Česká Třebová – článek 14 Lumius vrátil Lomaxu porážku ze třetí ligy

14 Lumius vrátil Lomaxu porážku ze třetí ligy

Vytvořeno:9. 1. 2017, 8:39   (upraveno 9. 1. 2017, 11:50)
Anotace:V odvetě (tentokrát druholigové) vrátil Lumius porážku oslabenému Lomaxu a tím zvýšil své šance na postup do první ligy. Naopak Lomax má již šance pramalé.

Lomax Česká Třebová - Lumius Česká Třebová 3:9 (0:3, 1:2, 2:4)

Již od prvních minut zaostával Lomax za aktivním Lumiusem ve všech činnostech. V brance Lomaxu se na poslední chvíli objevil ochotný Jaroslav Tlapák, když Jiří Kučera bohužel onemocněl. Už ve 26. sekundě po přihrávce Emila Fečka vystřelil od modré Luboš Řehák a Lumius se ujal vedení - 0:1. V 8. minutě se pak prosadil po asistenci Ladislava Křivohlávka Emil Fečko a zvýšil na 0:2. První, zcela nepovedenou třetinu, uzavřel Marcel Řehák po přihrávce Miloně Vojnara - 0:3. Ve 21. minutě Lumius zužitkoval svou výbornou hrou další šanci, kterou připravil Marcel Řehák a zakončoval Radim Dlouhý - 0:4. Na konci 23. minuty se pak prosadil Bohuslav Sokol (nejlepší hráč na hřišti) po spolupráci s Radimem Dlouhým - 0:5. Až ve 24. minutě přišel ke slovu také Lomax. Po rychlém brejku Reného Peškara zakončoval pohotově Michael Resler a snížil na 1:5. Na konci 29. minuty ale Lumius odpověděl. To Bohuslav Sokol vymyslel akci, kterou zakončil Radim Dlouhý na 1:6. Ve 31. minutě to byl opět Radim Dlouhý, který po přihrávceJiřího Šebrleho odpověděl na 1:7. Za dalších 18 sekund uvolnil Milan Tomeš Reného Peškara a ten snížil na 2:7. Ve 33. minutě se individuálně prosadil Bohuslav Sokol a upravil stav na 2:8. Ve 38. minutě pak po akci Bohuslava Sokola přidal další branku Lumiusu Jiří Nešický - 2:9. Poslední slovo měl Lomax. Po akci Michaela Reslera a Marka Břehovského snížil v početní výhodě René Peškar na konečných 3:9.

Fakta - branky: Radim Dlouhý 3, Bohuslav Sokol 2, Luboš Řehák, Emil Fečko, , Marcel Řehák, Jiří Nešický - René Peškar 2, Michael Resler. Asistence: Bohuslav Sokol 2, Emil Fečko, Ladislav Křivohlávek, Miloň Vojnar, Marcel Řehák, Radim Dlouhý, Jiří Šebrle - René Peškar, Milan Tomeš, Marek Břehovský. Rozhodčí: Radek Morkes, Oliver Pirkl.  Vyloučení: 3:2, využití: 0:1. Sestava - Lomax Česká Třebová: Jaroslav Tlapák - Marek Břehovský, Miroslav Čech, Tomáš Fišer, Martin Hapala st. (2), Martin Hapala ml., Jaroslav Jandera, Martin Krása, René Peškar, Michael Resler, Martin Šudoma, Milan Tomeš, Milan Vopařil (2). Sestava - Lumius Česká Třebová: David Břeň - Radim Dlouhý, Emil Fečko (2), Ladislav Křivohlávek, Jiří Nešický, Jakub Nešický, Luboš Řehák (2), Marcel Řehák, Bohuslav Sokol (2), Jiří Šebrle, Miloň Vojnar.